تکنولوژی

الکسا صدایتان را در نقاط مختلف منزل پخش می‌کند

اعلام اینکه شام حاضر شده و یا یادآوری کردن به کودکان جهت رفتن به تخت خوابشان امروزه دیگر کار سختی نیست و نیاز به بلند کردن صدا در منزل ندارد چراکه اسپیکرهای هوشمند آمازون اکو می‌توانند این وظیفه را برایتان انجام دهند. شرکت آمازون روز گذشته از ویژگی جدیدی با نام “Alexa Annoucements” رونمایی کرد که به شما این امکان را می‌دهد پیام صوتی مدنظرتان را به صورت جداگانه در نقاط مختلف منزل پخش کنید.

در گذشته کاربران قادر بودند با استفاده از دو اسپیکر اکو در منزل با یکدیگر مکالمه دوطرفه داشته باشند اما این ویژگی جدید پیام یکطرفه‌ای را از طرف والدین برای فرزندان ارسال می‌کند و نکته خاصی را به آنها یادآوری می‌کند. پیام صوتی ارسال شده قادر است در اسپیکرهای اکو که در اتاق‌های مختلف خانه قرار گرفته‌اند پخش شود. این ویژگی بر روی اسپیکرهای اکو، اکودات، اکو پلاس، اکو شو، اکو اسپات و اکو لوک پشتیبانی می‌شود.

کاربر با گفتن دستور “Alexa, Announce that…” می‌توانند پیام خود را ارسال کنند. گفتن دستورات “Alexa, tell everyone” و “Alexa, broadcast…” نیز همین ویژگی را برای ارسال پیام یکطرفه به دیگر اسپیکرهای اکو منزل اجرا می‌کنند. این ویژگی جدید از امروز در کشورهای آمریکا و کانادا قابل استفاده خواهد بود.

مرتبط : 

الکسا کم و گزیده می‌گوید

ماجرای سکوت الکسا

آمازون را بهتر بشناسیم

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا