تکنولوژی

آیا اپل آیفون تاشو تولید می‌کند؟

مریل لینچ از بانک آمریکا در پیش بینی اخیر خود گفته که احتمالا اپل تا پاییز سال 2020 از پرچمدار جدید خود که قابلیت تا شدن دارد رونمایی خواهد کرد.

طبق گزارش‌ها اپل اخیرا به منظور تولید آیفون تاشو در حال خرید مواد و تجهزات از تامین‌کنندگان مختلف است که نشان می‌دهد این تصمیم اپل تقریبا جدی است و احتمال می‌رود این دستگاه تاشو در حالت باز از آیفون به آیپد تبدیل شود که این تکنولوژی می‌تواند آیفون و آیپد را به‌صورت یکجا در اختیار کاربر قرار دهد. احتمال امی‌رود این دیوایس سال 2020 معرفی شود.

سیر تکاملی تحول در طراحی دیوایس‌های اپل چیز عجیبی نیست و این مسئله در چند سال اخیر به‌خوبی ثابت شده و جالب اینکه گفته می‌شود سامسونگ هم در حال تلاش برای تولید چنین دیوایسی است.

با توجه به این اخبار، به نظر می‌رسد تولیدکنندگان اسمارت‌فون در حال تلاش برای تولید اسمارت‌فون‌ها به یک سبک کاملا جدید و متفاوت هستند. شایعات مختلف درباره اینکه اکثر کمپانی‌های دنیا به دنبال ساخت دیوایس‌های تاشو هستند، سالها است که شنیده می‌شود و هرچه که جلوتر می‌رویم، احتمال معرفی چنین دیوایسی قوی‌تر از گذشته می‌شود. از جمله این کمپانی‌ها می‌توان به سامسونگ، لنوو و مایکروسافت اشاره کرد.

حال باید دید در صورت واقعیت داشتن این خبر آیا اپل قادر است یک اسمارت‌فون تاشو با قابلیت تبدیل شدن به آیپد را با موفقیت تولید کند و بار دیگر دنیای تکنولوژی و نحوه تعامل کاربران با اسمارت‌فون‌ها را متحول کند یا خیر.

منبع : آی‌تی‌ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن