تکنولوژی

هوم‌پاد اپل وسایل خانه‌ را خراب می‌کند

آخرین چیزی که از یک هوم اسپیکر جدید انتظار دارید این است که به خانه‌ی شما آسیب بزند، اما به نظر می‌رسد این دقیقا همان کاری است که هوم‌پاد اپل انجام می‌دهد.

با توجه به تعداد زیادی گزارش‌ به نظر می‌رسد هوم‌پاد بر روس سطوح چوبی که با روغن و یا وکس پوشانده شده است یک خط سفید جا می‌گذارد. اپل این خبر را تایید کرده است و به مشتریان پیشنهاد کرده است از اسپیکر بر روی سطوح دیگری استفاده کنند.

اپل گفته است چند روز بعد از اینکه اسپیکر از روی سطح چوبی برداشته شود این ردها کمرنگ خواهند شد. 

مرتبط : پخش صدای گوگل هوم با کیفیت تر از هوم پاد است

به نظر نمی‌رسد هوم‌پاد آسیبی دائمی به همراه داشته باشد ، با این حال باز هم این موضوع برای این شرکت خبری بسیار بد است. به نظر می‌رسد هوم‌پاد بر روی سطوح شیشه‌ای، گرانیتی و یا چوبی که با پلی‌یورتان پوشانده شده‌اند، ردی باقی نمی‌گذارد.

اگر میخواهید هوم‌پاد را بر روی سطوح چوبی قرار دهید بهتر است زیر آن چیزی پهن کنید -لااقل تا وقتی که اپل راهی برای حل این مشکل پیدا کند.

اپل بیانیه‌ای در خصوص این مشکل منتشر کرده است:

اینکه هر اسپیکری با وجود پایه‌ی سیلیکوننی با قابلیت از بین بردنن کردن لرزش، بر روی سطوح چوبی رد باقی بگذارد. این علامت‌ها می‌تواند به خاطر نفوذ روغن در لایه‌ی سیلیکونی اسپیکر باشد. چند روز بعد از برداشته شدن اسپیکر از آن سطح ردها پاک می‌شوند. اگر ردها پاک نشدند با یک پارچه‌ی خشک و یا یک ابر مرطوب به آرامی سطح بکشید. اگر باز هم  پاک نشدند می‌توانید از تمیز‌کننده‌های سطوح برای این‌کار کمک بگیرید. اگر این موضوع شما را اذیت میکند بهتر است هوم‌پاد را بر روی سطوح دیگری قرار دهید.

مرتبط : 

اسپیکرهای هوشمند فیس‌بوک تابستان از راه می‌رسند

 

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.