تکنولوژی

مکالمه با بابانوئل از طریق آمازون اکو و گوگل هوم

چیزی به کریسمس نمانده و چه چیزی بهتر از اینکه با بابانوئل صحیت و درد و دل کنید؟ خوشبختانه به کمک آمازون الکسا و گوگل هوم، کاربران می‌توانند به راحتی با قطب شمال تماس بگیرند و مستقیما سفارشات خود را به بابانوئل اعلام کنند!

اگر یکی از دیوایس های مجهز به دستیار صوتی الکسا را دارید، کافی است دستور صوتی «Alexa, Talk to Santa» را به او اعلام کنید سپس بابانوئل شروع به صحبت با شما خواهد کرد و البته چند سوال را مطرح می‌کند. مکالمه بین شما و بابانوئل در پایان به یک موزیک مختص تعطیلات کریسمس که از سرویس iHeartRadio انتخاب شده، ختم خواهد شد.

در طول مکالمه بابانوئل از شما سوالات بله/خیر می‌پرسد مثلا: «آیا علاقه ای به مسافرت خارج از شهر برای تعطیلات دارید؟» یا اینکه «می‌توانم توجه شما را به یک سری موزیک‌ جذاب و قدیمی مختص تعطیلات جلب کنم؟» در ادامه هم بابانوئل یک موزیک مختص تعطیلات را برای شما پخش خواهد کرد.

این توانایی جدید در حال حاضر برای تمامی کاربران آمازون اکو و دیوایس‌های مجهز به الکسا قابل استفاده است.

ضمنا صحبت کردن با بابانوئل از طریق گوگل هوم نیز به همین سادگی است. کافی است دستور صوتی «Hey Google, Call Santa» را به گوگل هوم اعلام کنید.

ضمنا امکان ملاقات بابانوئل از طریق وب‌سایت بابانوئل که توسط گوگل طراحی شده هم امکان‌پذیر است. کاربران با وردود به این وبسایت می‌توانند از بازی‌ها و سرگرمی‌های متفاوتی که تا کریسمس همچنان ادامه دارند لذت ببرند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.