تکنولوژی

اپل آیفون دست دوم شما را چقدر می‌خرد؟

اگر شما به فروشگاه‌های رسمی اپل دسترسی دارید و قصد خرید آیفون 8، 8 پلاس و یا 10 را دارید، جالب است بدانید خود اپل آیفون کارکرده شما را می‌خرد و آن را برای بازیافت و یا فروش ریفربیشد آماده می‌کند. به این ترتیب قیمت تمام شده آیفون برای شما کمتر می‌شود. اگر هم خارج از کشور زندگی می‌کنید و آیفون را قسطی می‌خرید، این مبلغ از قسط‌های ماهانه شما می‌کاهد.

اگر موبایل دست دوم خود را به فروشگاه‌های اپل ببرید، این کمپانی همان لحظه مبلغ را به شما می‌پردازد و هیچ کار اداری یا زمان انتظاری نیاز ندارد. یک بخش آنلاین هم وجود دارد که طبیعتا از ایران کار نمی‌کند و برای ساکنین خارج از کشور مناسب است و از طریق آن شما می‌توانید آیفون کار کرده خود را برای اپل پست کنید و در ازای آن گیفت کارت اپل دریافت کنید، همچنین در صورت نیاز چت آنلاین هم وجود دارد تا قیمت دقیق آیفون دست دوم شما مشخص شود.

اپل حداکثر مبلغی را که برای خرید آیفون‌های دست دوم می‌پردازد در جدول پایین نوشته است. برای مثال آیفون 7 پلاس در بهترین حالت 375 دلار و آیفون 5C هم تقریبا 35 دلار است. قیمت خرید سایر آیفون‌های دست دوم را در جدول پایین ببینید.

قیمت خرید آیفون دست دوم توسط اپل

مطلب مرتبط: اپل یک تن طلا از بازیافت محصولاتش استخراج کرد

منبع : آی‌تی‌ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن