تکنولوژی

والمارت با گوگل همکاری می‌کند

سرویس گوگل اکسپرس که در زمینه ارسال محصولات به شکل هوشمند فعالیت می‌کند اخیرا یک مشتری قدرتمند دیگر با نام والمارت را هم جذب کرده است. به‌زودی کاربران می‌توانند از طریق دستورات صوتی و با استفاده از اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم و یا وبسایت گوگل اکسپرس وسایل مورد نیازشان را از این فروشگاه‌ بزرگ خریداری کنند. نکته مثبت این سرویس این است که هزینه ارسال محصولات در این سرویس رایگان است و برخلاف سرویس پرایم آمازون نیازی به پرداخت هزینه اشتراک پرمیوم وجود ندارد.

در کنار هزاران محصول متنوعی که خریدران می‌توانند در این فروشگاه و از طریق این سرویس خریداری کنند، کاربران می‌توانند اکانت والمارت خود را به اکانت گوگل لینک کنند و از این طریق دستیار هوش مصنوعی گوگل می‌تواند سایز پودر لباس‌شویی و طعم نوشیدنی که سری قبل از فروشگاه والمارت خریداری کردید را به‌شما یادآوری کند.این ویژگی بسیار مفید و کارآمد است علی‌الخصوص زمانی که بدون برنامه فقط محصولات جدید را به سبد خرید خود اضافه می‌کنید و لیست خرید دقیقی ندارید.

متاسفانه والمارت تا اواخر سپتامبر آمادگی استفاده از این ویژگی را نخواهد داشت. اما علاقه‌مندان با ثبت نام می‌توانند در صورت اضافه شدن والمارت به سرویس گوگل اکسپرس، از اعلانات مرتبط با آن باخبر شوند. در حال حاضر راهی به‌جز انجام خریدها به شکل همیشگی وجود ندارد.

منبع : آی‌تی‌ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن