تکنولوژی

“اکو دات” پرفروش‌ترین محصول آمازون

فروش فوق‌العاده محصولات شرکت آمازون در روز “Prime Day” برای سومین سال متوالی هم برگزار شد. حالا شرکت آمازون آمار و اطلاعات جالبی از این روز مهم منتشر کرده است.

ظاهرا پرفروش‌ترین محصول در این روز “اکو دات” آمازون بوده که با قیمت 35 دلار به‌فروش رسیده است. قیمت این محصول در روزهای عادی 50 دلار است. ضمنا اسپیکر آمازون اکو اورجینال هم با 50 درصد تخفیف یعنی 90 دلار به‌فروش می‌رسید.

لازم به‌ذکر است که اکو دات نه تنها محصول پرطرفدار خریداران در روز Prime Day بوده، بلکه به‌عنوان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصول در فروشگاه‌های آمازون در سراسر دنیا شناخته شده است.

آمازون که تلاش زیادی برای جذب مشتریان به سمت اسپیکرهای “اکو” و دستیار صوتی الکسا دارد، در اقدام اخیر خود به‌کاربران این امکان را داد که با ارسال فرمان‌های صوتی به‌ الکسا، اشتراک ماهانه “Prime” خود را فعال کرده و در فروش فوق‌العاده Prime Day شرکت کنند. هنوز از تاثیرات این اقدام بر افزایش اشتراک‌های پرایم وبسایت آمازون آمار دقیقی منتشر نشده است اما شرکت اعلام کرده تعداد کاربرانی که در این روز برای اشتراک پرایم ثبت‌نام کرده‌اند، از تمامی روزهای سال بیشتر بوده‌اند.

متاسفانه آمازون همواره از اعلام آمار دقیق اعداد و ارقام خودداری می‌کند. مثلا شرکت اعلام کرده که ده‌ها میلیون عضو پرایم آمازون در فروش فوق‌العاده امسال (Prime Day) آمازون شرکت کرده‌اند و تعداد آنها در مقایسه با همین روز در سال گذشته، با رشد 50 درصدی همراه بوده است. همچنین آمازون اعلام کرده که تعدا اسپیکرهای اکو فروخته شده در فروش فوق‌العاده امسال، 7 برابر تعداد فروخته شده در همین روز در سال 2016 بوده است.

شرکت در ادامه اذعان داشت که آمار فروش محصولات در این روز حتی از روز “جمعه سیاه” و “Cyber Monday” هم بیشتر بوده است.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.