تکنولوژی

پاسخ به استوری دوستان با فیلم و عکس

از حالا می‌توانید به روی پست‌های قسمت Stories دیگر کاربران، نظر خود را با عکس و فیلم منتشر کنید. قسمت استوری شامل عکس‌ها و فیلم‌هایی است که بعد از مدتی ناپدید می‌شوند و قابلیت استفاده از فیلترهای مختلف را دارد و عکس العمل دیگر کاربران به آن در داخل Inbox کاربر مشاهده می‌شود. و حالا در نسخه به روز رسانی جدید برنامه اینستاگرام، آیکون جدیدی کنار نوار پاسخ دهی در بخش استوری ایجاد شده است که بعد از انتخاب آن قادر خواهید بود جواب خود را به صورت عکس یا فیلم و به همراه فیلترها و استیکرهای مختلف منتشر کنید. در این به روز رسانی جدید اینستاگرام تغییرات خاص دیگری اعمال نشده است.

همانطور که تجربه برنامه‌ای مانند اسنپ چت ثابت کرد، کاربران علاقه زیادی به اعمال فیلتر‌های مختلف چهره و صورت دارند و حالا اینستاگرام با اضافه کردن چنین قابلیتی خود را از رقیب خود، اسنپ چت چند پله‌ای جلو انداخته است. اینستاگرام با معرفی این به روز رسانی تلاش می‌کند تا ارتباط بین کاربران و دوستانش را بیش از قبل جذاب کنند و به علاوه افراد بیشتری را به استفاده از این قابلیت جذب کند.

اینستاگرام اعلام کرده که بسیاری از 700 میلیون کاربر (حدود 250 میلیون نفر) از قسمت استوری استفاده می‌کنند که از 166 میلیون کاربر بخش استوری اسنپ چت جلوتر است. اسنپ چت با وجود اینکه ابداع کننده این سبک از تعامل در شبکه اجتماعی بوده است اما به نظر می‌رسد از رقیب خود عقب افتاده است.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا