تکنولوژی

شکلک عجیب پوتین در واتس‌اپ

استفاده از شکلک‌های مختلف در برنامه های پیام رسان مانند واتس اپ در میان دیپلمات ها به امری رایج مبدل شده و آنها از برخی از این شکلک ها برای اشاره به سیاستمداران استفاده می کنند.

به گزارش فارس، دیپلمات‌های غربی از شکلک‌های شخصیت بیگانه در فیلم ET که ظاهری کم وبیش دلهره آور دارد برای اشاره به پوتین رییس جمهور روسیه اشاره می کنند.

یکی دیگر از شکلک های متداول در میان دیپلمات ها در واتس اپ استفاده از شکلک دست دادن است که نشان دهنده رسیدن آنها به توافق است.

اما دیپلمات های اروپای غربی و آمریکای شمالی که از پوتین دل خوشی ندارند، ترجیح می دهند برای اشاره به او از شکلک شخصیت بیگانه در فیلم علمی – تخیلی ET استفاده کنند. این شخصیت که از سیارات بیگانه به زمین آمده، سنخیتی با وضعیت کره خاکی محل سکونت انسان ها ندارد.

کارشناسان معتقدند در سال های اخیر گوشی های هوشمند به ابزاری ضروری برای پیشبرد امور دیپلماتیک مبدل شده اند، اما این ابزار تهدیدی هم برای دیپلمات ها محسوب می شوند. زیرا ممکن است از این طریق اطلاعات حساس دیپلماتیک کشورها سرقت شود و هکرها با نفوذ به این گوشی ها داده های ارزشمندی را به سرقت ببرند.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن