تکنولوژی

نقشه وای‌فای رایگان فرودگاه‌های مختلف جهان

گذراندن وقت در فرودگاه‌های مختلف در هنگام یک سفر طولانی یک اصل ضروری است . هر چند در برخی فرودگاه‌ها وای‌فای رایگان همواره وجود دارد اما پیدا کردن آن از لیست شبکه‌های مختلف آسان نیست. 

 حالا با در اختیار داشتن نقشه وای‌فای رایگان فرودگاه‌های مختلف این موضوع می‌تواند راحت تر هم باشد. 

یک وبلاگ نویسی و مهندس امنیت به نام آنیل پولات که زیاد سفر می‌‌کند و ظاهرا این مشکل بیش از اندازه برای او آزار دهنده بوده یک نقشه اینتراکتیو از فرودگاه‌های مختلف و وای‌فای رایگان‌ آنها ایجاد کرده که به به کار هر مسافری می‌آید. 

او قرار است این نقشه را مرتبا به روز کند و هم اکنون نیز شامل لیست دهها وای‌فای رایگان در فرودگاه‌های مختلف می‌شود. 

با کلیک کردن روی فرودگاهها می‌توانید به اطلاعات وای‌فای رایگان هر فرودگاه دسترسی پیدا کنید. در برخی از فرودگاه‌ها حتی توضیح اینکه خوب است کجا بنشینید تا سیگنال بهتری دریافت کنید هم نوشته شده است. 

بنابراین  بجای اینکه از اتصال رومینگ استفاده کنید یا هزینه‌ای برای اتصال به وای‌فای بپردازید این صفحه را بوک‌مارک کنید تا در سفر آینده به راحتی به وای‌فای رایگان متصل شوید. 

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

یک نظر

 1. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at itiran.com promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن