تپسیتکنولوژی

تپسی؛ سیستم هوشمند درخواست تاکسی

گرفتن تاکسی با اپلیکیشن موبایل چیز تازه‌ای نیست. بسیاری از ما از طریق اخبار تکنولوژی با Uber ، Lyft و Didi آشنا هستیم و مدتی هم هست که از Snapp ( تاکسی‌یاب) هم شنیده‌ایم .  حالا اما یک استارتاپ تازه‌نفس ایرانی هم به این عرصه اضافه شده است : تپسی «TAP30»

تپسی بر وزن Taxi ‍پس از یک دوره حضور در Working Space فینوا و جذب سرمایه‌گذاری حالا در ساختمانی در بالای سعادت آباد مستقر شده است. با معرفی اپلیکیشن‌های iOS و اندروید سرویس‌دهی آن در تهران شروع شده و البته نخستین سفر با آن برای تعدادی از مسافران  رایگان است. 

در سایت تپسی « با کیفیت سفر کنید » و « با امنیت تردد کنید » دو شعار اصلی این استارتاپ است ومشخص هست که صاحبان آن روی موضوع کیفیت و امنیت تمرکز کرده‌اند همان چیزی که بزرگترین چالش‌های این کسب و کار هم هست. 

بانصب اپلیکیشن تفاوت‌های دیگری نیز دیده می‌شوند یکی از آنها استفاده از نقشه گوگل ( که حالا ترافیک به لحظه را نشان می‌دهد ) و دیگری انتخاب قیمت بر اساس محدوده است. این دومی که با مدل بومی تاکسی گرفتن و معامله با راننده تاکسی در تهران همخوان شده به راحتی بیشتر کار با اپلیکیشن کمک کرده است. 

مدل کسب وکار 

مدل تجاری استارتاپی مانند TAP30 یک مدل Peer to Peer است یعنی این استارتاپ فعلا تاکسی را خریداری نمی‌کند بلکه از بین رانندگان کسانی را انتخاب کرده و بعد از آموزش‌های لازم و نصب اپلیکیشن اختصاصی رانندگان روی موبایل شان، آن‌ها را به خود اضافه می‌کند. هنگامی که یک مسافر از روی اپلیکیشن درخواست تاکسی می‌کند یکی از رانندگان نزدیک سفر را برعهده می‌گیرد در این هنگام نام، مدل ماشین و شماره موبایل راننده و مکان او روی نقشه روی اپیکیشن موبایل مسافر به نمایش در می‌آید. 

پرداخت با این اپلیکیشن می تواند به صورت پرداخت از طریق اپلیکیشن باشد یعنی قبل از سفر با شارژ کردن اپلیکیشن از طریق اینترنت، هزینه سفر را پرداخت کرد. این مدل کسب وکار اما قابلیت زیادی برای توسعه هم دارد و مثلا می‌توان آن را به مدل تحویل غذای آنلاین یا یا هر نوع خدمات تحویل دهی آنلاین دیگر نیز توسعه‌اش داد.

رقیب تاکسی‌ها؟

از جهت مدل سفر TAP30 در دسته تاکسی سرویس یا تاکسی دربستی قرار می‌گیرد به همین دلیل فعلا استارتاپ‌هایی مثل TAP30 و Snap خطری برای راننده تاکسی‌ها محسوب نمی‌شوند میلاد منشی پور معتقد است که بازار دربستی در تهران چیزی در حدود ۸۰۰ هزار سفر در روز است و حتی در دنیا استارتاپ‌های بالغی مانند  Uber در بهترین شرایط خود حداکثر ۱۵ تا ۲۰ درصد یک بازار را در اختیار گرفته‌اند. 

اما حتی Uber و  Lyft هم که جنگ‌های زیادی را با اتحادیه‌های تاکسی‌رانی در سراسر دنیا و حتی در خود آمریکا داشته و دارند حالا خدمات خود را به تاکسی‌ها هم گسترش داده‌اند به این معنی که مسافر می‌تواند با اپلیکیشن خود یا خودروی شخصی مسافرکش درخواست کند و یا حتی تاکسی رسمی. 

از طرف دیگر به گفته هومن دمیرچی مزیت‌هایی که استارتاپی مثل TAP30 می تواند به بازار حمل و نقل درون شهری ایران وارد کند شامل نظم بخشی به فضای حمل و نقل مسافر در شهر هم هست که در ساعت‌هایی بسیاری از خودروهای مسافر کش به طور خالی رفت و آمد می‌کنند  و بسیاری از مسافران در خیابان در انتظار تاکسی‌اند.  

کیفیت سفر  تپسی

 این مدل کسب و کار در عین اینکه مشکلاتی را از روی دوش صاحبان آن برمیدارد ممکن است مشکلات جدیدتری را نیز بر آنها تحمیل می‌کند. عدم کنترل کامل روی رانندگان و خودروها چیزی است که بزرگان این صنعت در کشورهای دیگر هنوز هم با آن دست به گریبانند. موضوع کیفیت سفر در شهری که اساسا به طور عمومی کیفیت سفر با تاکسی  و غیر تاکسی در آن تجربه جذابی نیست قطعا چالش بزرگ TAP30 هم هست. مسافرانی که از این طریق تاکسی می‌گیرند حالا نه راننده تاکسی بلکه این سرویس را مسوول کیفیت سفر خود می‌دانند. به همین دلیل در TAP30 رانندگان توسط مسافران ارزیابی می‌شوند تا بهترین آن‌ها در سرویس باقی بماند و همچنین برنامه‌ گسترده‌ای برای آموزش به رانندگان در برخورد با مسافران نیز وجود دارد. 

بنیانگذارن تپسی TAP30

میلاد منشی پور که سالها در خارج از کشور زندگی کرده پنج سال قبل برای یک دوره تدریس کوتاه در دانشگاه شریف که درباره استراتژی و مشاوره بود به ایران آمد که به گفته خودش نقطه عطفی در زندگی‌اش شد چون هم با شریک فعلی اش (‌هومن دمیرچی ) در آن کلاس آشنا شد و هم با همسرش . منشی پور می‌گوید این بار که به ایران برگشتم دیدم تغییرهای زیادی رخ داده و بیشترین تغییرات در خود من بود. منشی پور که در ده سال گذشته در Boston Consulting Group و Bain دو شرکت مشهور مدیریت و مشاوره کار می‌کرد و تجربه معاملات بزرگ و اجرای پروژه‌های بزرگ دیجیتالی را در آن شرکتها به دست آورد اما آنچه باعث شد به ایران بیاید وجود فضای مساعد در محیط تکنولوژی بود. منشی پور می‌گوید که بیشتر از حد تصور او محیط تکنولوژی ایران رشد کرده بود، بازار ایجاد شده بود و دولت روی زیرساخت‌های ارتباطی تمرکز کرده بود و در کنار این‌ها سرمایه‌گذارها هم علاقه‌مند به حضور در این بازار شده اند. 

منشی پور یک عامل دیگر را هم به اینها اضافه می‌کند : نخبه‌هایی که الان در ایران و در فضای کسب و کار حضور دارند چنانکه به گفته او بعضی از بچه‌های تیم او اگر الان اینجا نبودند در استنفود در حال ادامه تحصیل بودند. و بلاخره مردمی که به صورت آنلاین خوب پول خرج می‌کنند هم مهمترین انگیزه برای به راه‌انداختن کسب وکار است.

حمید مهینی شریک اول منشی پور با او دوران راهنمایی دوست بوده است. مهینی از بچه‌های المپیاد کامپیوتر است بعد از گرفتن دکتری علوم کامپیوتری به سیلیکون ولی رفت و سپس برای پروژه تپسی به منشی پور ملحق شد. سوی دیگر ماجرا هومن دمیرچی بنیانگذار دیگر TAP30 است که او هم تجربه مشابهی را در تحصیل در خارج از کشور ( فرانسه ) دارد.  دمیرچی تجربه‌ای در راه‌اندازی همین کسب و کار در راکت اینترنت را نیز دارد.  

حاصل تجربه این سه جوان ایرانی حالا پیش روی کاربران است. TAP30  در آغاز راه است و هنوز حتی به صورت رسمی افتتاح نشده اما به گفته مدیرانش روزهای صحبت از آن تازه آغاز شده است.

این مطالب را هم بخوانید : 

 تجربه سفر با Uber 

منبع : آی تی ایران

برچسب ها

‫224 نظرها

 1. سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتون. من یه سوال داشتم. میخواستم بدونم اگر بنا به قوانینی که در قرارداد تپسی بین کاربر و شرکت ثبت شده ارتباط مستقیم کاربر با مسافر و ذخیره شماره مسافر سرپیچی از مفاد قرارداد هستش، در صورت بروز چنین موردی شرکت از کجا متوجه این امر خواهد شد؟

 2. با سلام من در روز جمعه ساعت8:45 اقدام به گرفتن سورپرایز تپ سی کزدم ولی گزینه ی تپ سی پرایز در اپیشین نبود چگونه میتونم ازش بهرمند شم؟

 3. دوبارازاسنپ سرویس گرفتم راننده جوان بالباسهایی ناجور وموهایی ژولیده وبا بی احتیاط رانندگی میکرد فقط یکبارراننده تقریبا سن بالا ولی باشخصیت با برخورد عالی

 4. بنده اول انقلاب یه پرونده درگیری تو مدرسه داشتم.واین شد برای من سوپیشنه.35 سال پیش.3 سال پیش برای کاری رفتم سوپیشنه گرفتم.وجواب منفی بود.2ما پیش رفتم برای کار در تپ سی سوپیشنه بگیرم.جواب مثبت در امد .راهنمایی کنید بنده چکار کنم.جواب قبلی را که منفی بود .هنوز هم دارم.

 5. ی هفته س ک میخام برنامه رو راه اندازی کنم نمیشه هرشماره ای وارد میکنم پیغام میده از این خط زیاد استفاده شده بااین که هیچ استفاده ای نمردم
  لطفا راهنماییم کنید

 6. با سلام به تپ سی
  امید وارم در کسب و کارتون موفق باشید .هم سفیر های عزیز و کارمندان تپ سی . خوشحالم که از اون ور دنیا اومدین کشور خودتون و کار میکنید دولت باید از شما سپاس گذار باشه .برای نصب برنامه مسافران کد
  1VL8W4
  رو با حروف بزرگ وارد کنید . موفق باشید

 7. سلام من راننده تپ سی هستم. سوئ پیشینه باید داشته باشی. پشتیبانی قوی داره. واریزی ها هر روز انجام می‌شود. لعنت بر آدم دروغگو

 8. با TAP30 راحت و با کیفیت سفر کنید و با فشار یک دکمه روی اپلیکیشن موبایلتون ماشین بگیرید. سفر اولتون هم رایگان هست. برای پیوستن به TAP30 و دریافت سفر رایگان از کد زیر برای تخفیف استفاده کنید.
  HAWXGW
  درقسمت کد هدیه و تخفیف ازشما میخواهد جهت دریافت سفر رایگان از کد بالا استفاده کنید.

 9. من برای ورود به تپسی میگه قبلا ثبت نام کردین و کد تایید بفرستین در صورتی که من ثبت نام نکردم برای ارسال دوباره کد تایید چه کنم؟؟؟؟؟

 10. من چندروز پيش تپسي سفارش دادم كه بعد از بيست دقيقه اومد ما هم يه ربع تو كوچه منتظر بوديم چون راننده گفته بود ، خيلي جالبه كه بعد از بيست دقيقه اومده راننده يه جوون بي شخصيت بود كه به محض رسيدن گفت چون شما چهار نفريد نمي برم ، من و مادر پيرم رو با زانودرد يه ربع توو خيابون نگه داشت آخرش هم رفت ، تا حالا يه آدم به اين بي شعوري نديده بودم، جالب اينه كه اين از قانون تپسي هست كه واقعا قانون مسخره اي است.

 11. سلام
  من خودم راننده ی اسنپ هستم اما همزمان، هم مسافر اسنپ هستم و هم مسافر تپ سی
  بی تعارف بگم کرایه های تپ سی یکم کمتر از اسنپ هست ولی از نظر کیفیت سفر، اسنپ خیلی بهتره.
  داخل اینترنت یه سرچ کنید قوانین تپ سی و داخل سایتش بخونید.
  شرکت تپ سی زیر بار هیچ مسئولیتی نمیره و از راننده و نه از مسافر حمایت نمیکنه.
  ولی قوانین اسنپ هم روی سایتش بخونید ببینید چقدر متفاوت هستند.
  نکته ی دومش پشتیبانی مناسب اسنپ نسبت به تپ سی هست.
  تپ سی اصلا پشتیبانی خوبی ندارم. بعد از سفر، نمیشه برای راننده کامنت بزاری و وقتی هم زنگ میزنی پشتیبانی همش اشغال میزنم.
  من حتا ایمیل هم که زدم به تپ سی جوابمو ندادن اما اسنپ هم پشتیبانی خوبی از راننده می‌کنه و هم از مسافر حمایت می‌کنه.
  به قول هایی هم که میده تماما عمل می‌کنه و تا الان کوچکترین مشکلی با اسنپ نداشتم.
  پیشنهاد میکنم بی طرف صحبت کنیم. چندبار با تپ سی سفر کنید و چند بار با اسنپ سفر کنید تا تفاوتشونو حس کنید.
  اولین بار که با تپ سی سفر کردم، راننده با زیر پیراهنی و با ظاهری بسیار نامناسب، بی ادب و با یه پراید در حد اوراق اومد و از ۳ تا سفری که با تپ سی داشتم فقط یکیش خوب بود اما اسنپ همه خوب بودن.
  اسنپ »کرایه بیشتر از تپسی» کیفیت بیشتر و ۱۰۰ درصد بهتر از توسی

  تپسی»کیفیت پایین»کرایه کمتر از اسنپ
  قضاوت با شما

 12. هرکسی مایل هست به ماهیت کار تپسی پی ببرد لطفا عبارت «شرایط رانندگی در تپسی» را سرچ کند و در سایت رسمی تپسی مفاد قرار بین راننده و تپسی را مطالعه نماید.
  مثلا یکی از بند ها میگوید شرکت حق دارد اگر راننده خوش اخلاق نبود صد میلیون ریال !!! ایشان جریمه کند …. نمیدانم تیپ روشنفکرانه ی مدیران مصاحبه شونده را باور کنم یا مفاد این قرارداد یکطرفه و شرم آور را ؟
  بدون تردید رانندگان تپسی 2 دسته اند….. یا اصلا قرارداد را نخوانده اند یا واقعا کارشان گیر است …. هیچ آدم عاقلی در شرایط نرمال پای این قرار داد مفتضح و خطرناک را امضا نمیکند

 13. علی رغم صحبتهای بعضی از دوستان ،باتشکرازمدیریت tap30بابت اشتغال زایی.تنهاانتقادبنده کمک اگربرنامه ای جهت بیمه رانندگان وکمک هزینه سفردرنظر بگیرند واقعا جایی برای انتقاد نیست.

 14. چقدر خوب میشد اگه کد تخفیف 10 هزار تومنی داشتی یه سفر 5 هزار تومنی میرفتی 5 هزار تومن برات میموند اینطوری اگه بری همه 10 تومن رو بر میداره

 15. باسلام بفرمایید که نحوه ثبت نام رانندگان به چه صورتی است ودرارتباط بانوع ومدل خودرو راهنمایی بفرمایید.باسپاس ازاصفهان

 16. انشاا…ک آقای منشی پور موفق باشید.فقط ی مسئله ای؟نرخ گزاری هم بکنید ک مشکلی پیش نیاد با ی فرهنگ خوب دنبال بشه.

 17. بنده راننده تپسی هستم
  بسیار عالی
  وجه ها سرموقع واریز میشن
  الکی خراب نکنید مجموعه رو به خاطر کوچیکترین موضوعی
  هبچ چیزش روال و روی قانونه
  اونیکه میگه تیبای صفر دارم نامردی رد شدم،
  من پراید ۸۹ دارم،اصلن این حرفا نیست
  اونیکه میگه امنیت سفر،
  خانوم یا آقای محترم،در طول‌ سفر،امنیت تردد دارید که میتونید لینک رو برای هرکی دوست دارید بفرستید
  حفاظت اطلاعات محترم؛مستقیم،روی تپسی نظارت داره
  شبخوش

 18. عرض سلام و خداقوت
  خواستم ببینم آیا شرایط راه اندازی این سیستم در شهری چون بندرعباس چگونه است؟؟لطفا راهنمایی بفرمایید

 19. کارتون بسیار عالیه وممنونم که توانستید این بتها را خورد کنید .
  من مجددا از این سازمان شما درخواست دارم که بتوانم با شما
  همکار شوم ؟ممنونم شمارشماره ت09192240577 09352527365 با تشکر

 20. من بارها از هر دوشون استفاده کردم ولی تاپسی بهتره. یکی از مواردی که میگم تاپسی بهتره اینه که مثل اسنپ فقط داخل تهران سرویس دهی نداره و به کل ایران سرویس میده. مثلا از شرق تهران تا شهر گرگان درمیاد ۲۰۰ تومن که بخوام با آژانس برم کمتر از ۳۵۰ نمیبرن. درکل داخل تهران هم در مقایسه با اسنپ ارزونتر در میاد. درضمن بیشتر درخواست هایی که از اسنپ داشتم راننده پراید داشت. ولی تاپسی بیشتر پژو و ام وی ام و چری و درکل ماشین های بهتری داشت.

 21. من بارها از هر دوشون استفاده کردم ولی تاپسی بهتره. یکی از مواردی که میگم تاپسی بهتره اینه که مثل اسنپ فقط داخل تهران سرویس دهی نداره و به کل ایران سرویس میده. مثلا از شرق تهران تا شهر گرگان درمیاد ۲۰۰ تومن که بخوام با آژانس برم کمتر از ۳۵۰ نمیبرن. درکل داخل تهران هم در مقایسه با اسنپ ارزونتر در میاد. درضمن بیشتر درخواست هایی که از اسنپ داشتم راننده پراید داشت. ولی تاپسی بیشتر پژو و ام وی ام و چری و درکل ماشین های بهتری داشت.

 22. این سیستم مشکلاتی دارد ک هنوز طی این مدتی ک این سیستم راه اندازی شده هنوز برطرف نشده بنده جزع رانندگان قدیمی این شرکت هستم .اما با این حال ناراضی هستم ب علت رسیدگی کردن ب مشکلات رانندگان .بنده هفته پیش ی سرویس رو قبول کردم مسافر نیومد و گذینه لغو سفر هم نداشت بزنم مجبور ب این شدم ک بزنم مسافر سوار شد و ده دقیقه بعد اتمام سفر رو زدم و مبلغ ۲۵۷۰۰۰تومن از حساب بنده کم شد بعنوان کمیسیون و چندین بار تماس گرفتم مدت طولانی پشت خط بودم گفتن رسیدگی میشه چند بار ب دفتر سعادت اباد رجوع کردم گفتن رسیدگی میشه از داخل اپلیکیشن مشکل خودمو گفتم اما هنوز هیچ عکس العملی نشان ندادن پس از گذشت شیش روز

 23. به وجود عزیزانی که باعث سفری ایمن با قیمتی مناسب ارائه می دهند دست مریزاد گفته آرزوی رشد و شکوفایی شما عزیزان در آینده در این زمینه هستیم رئیس اداره نقلیه برق تهران بزرگ

 24. به وجود عزیزانی که باعث سفری ایمن با قیمتی مناسب ارائه می دهند دست مریزاد گفته آرزوی رشد و شکوفایی شما عزیزان در آینده در این زمینه هستیم رئیس اداره نقلیه برق تهران بزرگ

 25. گه ازهمون اول شرط سیگاری نبودن برا راننده ها Tap30بزارن اونوقت هیچ مسافری مجبور ب تحمل بوی گند سیگار وماشینی ک بوی سیگار میدن نیست چون این خیلی موضوع مهمی هرکس نمیتونه بوی سیگار تحمل کنه شاید ی ماسفر ی ساعت مجبور ب تحمل باشه واین خیلی ناخوشایند ای کاش قانون سیگاری نبودن راننده هم ب شرایط TaP30اضافه میشد ک اونو کامل تر میکردش

 26. گه ازهمون اول شرط سیگاری نبودن برا راننده ها Tap30بزارن اونوقت هیچ مسافری مجبور ب تحمل بوی گند سیگار وماشینی ک بوی سیگار میدن نیست چون این خیلی موضوع مهمی هرکس نمیتونه بوی سیگار تحمل کنه شاید ی ماسفر ی ساعت مجبور ب تحمل باشه واین خیلی ناخوشایند ای کاش قانون سیگاری نبودن راننده هم ب شرایط TaP30اضافه میشد ک اونو کامل تر میکردش

 27. گه ازهمون اول شرط سیگاری نبودن برا راننده ها Tap30بزارن اونوقت هیچ مسافری مجبور ب تحمل بوی گند سیگار وماشینی ک بوی سیگار میدن نیست چون این خیلی موضوع مهمی هرکس نمیتونه بوی سیگار تحمل کنه شاید ی ماسفر ی ساعت مجبور ب تحمل باشه واین خیلی ناخوشایند ای کاش قانون سیگاری نبودن راننده هم ب شرایط TaP30اضافه میشد ک اونو کامل تر میکردش

 28. گه ازهمون اول شرط سیگاری نبودن برا راننده ها Tap30بزارن اونوقت هیچ مسافری مجبور ب تحمل بوی گند سیگار وماشینی ک بوی سیگار میدن نیست چون این خیلی موضوع مهمی هرکس نمیتونه بوی سیگار تحمل کنه شاید ی ماسفر ی ساعت مجبور ب تحمل باشه واین خیلی ناخوشایند ای کاش قانون سیگاری نبودن راننده هم ب شرایط TaP30اضافه میشد ک اونو کامل تر میکردش

 29. گه ازهمون اول شرط سیگاری نبودن برا راننده ها Tap30بزارن اونوقت هیچ مسافری مجبور ب تحمل بوی گند سیگار وماشینی ک بوی سیگار میدن نیست چون این خیلی موضوع مهمی هرکس نمیتونه بوی سیگار تحمل کنه شاید ی ماسفر ی ساعت مجبور ب تحمل باشه واین خیلی ناخوشایند ای کاش قانون سیگاری نبودن راننده هم ب شرایط TaP30اضافه میشد ک اونو کامل تر میکردش

 30. با سلام
  پس از نصب نرم افزار می تونید از کد تخفیف 7CNNJ استفاده کنید.به کوچیک و بزرگ بودن حروف دقت کنید.

 31. خیلی عالیه,من از کار جدید خوشم میاد,دوست دارم تو تیم ادمهای موفق مثل اقای منشی پور باشم,کاش بشه,چون میدونم از پس خیلی چیزا که تو هیطه ذهنیم باشه,برمیام,

 32. تپ 30 بی کیفیت ترین سرویس ممکنه، یه دزد به تمام معنا!!
  پشتیبانی به هیچ وجه پاسخگو نیست، نه تماس نه ایمیل امتحان کنید !!!
  درخواست سفر دادم راننده تایید کرد و و ثبت کرد که مثلا سوار شدم در حالی که من هنوز سوار نشده بودم بعد سی دقیقه معطلی ثبت کرد که من به مقصد رسیدم 11000 هزارتومان از اعتبار من کم شد، مشکلم همه جا بیان کردم جواب ندادن در نهایت دیدم اینستا فعالن به صفحه اینستاگرام روجوع کردم در خواستم رو کامنت و دایرکت کردم!
  باورتون میشه بلاکم کردن ؟

  تپ 30 دزد هست به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه

 33. با سلام بر شما عزیزان.گرفتن سوء پیشینه یا نگرفتنش اصلا ملاکی بر خوب بودن یه ارگان یا شخص نیست.

 34. من نمیخوام مثل بقیه دروغ بگم بنابراین رک و پوست کنده بگم که اگه موقع ثبت نام کد معرف زیر رو بزنید (این کد من هست) تاپسی به شما 5000 تومان تو اولین سفرتون تخفیف میده به من هم یه سفر رایگان میدن بنابراین ممنون میشم اگه کدای منو بزنین در ضمن وقتی عضو شدین به شما کد میده که میتونین همین کدو به دوستاتون بدین تا معرفشون شما باشین و شما هم از یه سفر رایگان لدت ببرین
  کد من که تو قسمت معرف باید بزنین اینا هستن
  تاپسی:IVG9AG

 35. سلام دوستان من نمیخوام مثل بقیه بهتون دروغ بگم بنابراین راست و پوست کنده بگم که اگه موقع ثبت نام کد های معرف زیر رو بزنید (اینا کدای من هست) اسنپ و تاپسی به شما 5000 تومان تو اولین سفرتون تخفیف میدن به من هم یه سفر رایگان میدن بنابراین ممنون میشم اگه کدای منو بزنین در ضمن وقتی عضو شدین به شما کد میده که میتونین همین کدو به دوستاتون بدین تا معرفشون شما باشین و شما هم از یه سفر رایگان لدت ببرین
  کدهای من که تو قسمت معرف باید بزنین اینا هستن
  اسنپ: hajmahdi1313
  تاپسی:IVG9AG
  درضمن توی نظرات بعضی سایت ها خوندم که کد تخفیف اسنپ کار نمیکنه و بیشتر جنبه بازاریابی داره البته فقط خوندم و نمیتونم قضاوت الکی بکنم بنابراین حتما خودتون یه پرس و جو بکنین توی اینترنت

 36. آیا وقتی مسافر سوار میشه راننده سوار شدن رو تائید میکنه و از اون لحظه به بعد تا مقصد هزینه تعیین میشه و در موبایل راننده درآمد رو نشون میده؟؟؟

 37. به شخصه از این که طرح جدیدی در کشورم اجرا بشه و نشانگر پیشرفت باشه لذت میبرم. خب صد در صد بعضی ها هم که منافعشون به خطر میوفته با این موضوع کنار نمیان. ولی یادتون بیارید زمانی رو که برای یه تلفن به خارج از شهر باید به مخابرات می رفتیم و توی یه صف طولانی می ایستادیم و تماس می گرفتیم اونم با یه زمان محدود. ولی در حال حاظر چندین راه برای تماس داریم.
  اگر مخالفان این روش کسب و کار درست به موضوع نگاه کنن می بینن که این موضوع یه تهدید براشون نیست و می تونن اونها هم از این سبک جدید بهره ببرن.
  به شخصه به توسعه دهندگان این اپلیکیشن و اپلیکیشن هایی از این دست تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت براشون دارم.

 38. من نمیخوام مثل بقیه دروغ بگم رک و پوسکنده بگم که اگه موقع ثبت نام کد های معرف زیر رو بزنید (اینا کدای من هست) اسنپ و تاپسی به شما 5000 تومان تو اولین سفرتون تخفیف میدن به من هم یه سفر رایگان میدن بنابراین ممنون میشم اگه کدای منو بزنین در ضمن وقتی عضو شدین به شما کد میده که میتونین همین کدو به دوستاتون بدین تا معرفشون شما باشین و شما هم از یه سفر رایگان لدت ببرین
  کدهای من که تو قسمت معرف باید بزنین اینا هستن
  اسنپ: hajmahdi1313
  تاپسی:IVG9AG

 39. با پرداخت اينترنتي كه رفت تو اعتبارم باز مجبور شدم نقدي هم پرداخت كنم چون راننده گفت به من گفتن نقدي دريافت كنم يعني دوبار كرايه دادم بعد هرچي با پشتيباني تماس گرفتم جواب نداد و اونقدر طولاني پشت خط نگهم داشت كه چهار هزار تومن شارژم خورده شد و چند روزه اصلا اين اپليكيشن باز نميشه و كار نميكنه يعني شانزده هزار تومن اعتبارم رفت رو هوااااااا

 40. راستی راجب تضمین سلامت رانندها الان شرایط جدید جذب راننده که سو پیشینه میخاین من به خودم شکی ندارم برای دوستانی که میخان راننده بشن. مگه شما از مسافرها چه سند یا مدرکی دارید جدیدا 100تا امضا و ضمانت از راننده میخاین ولی طرف با يه گوشی و خط دزدی ميتونه باعث يه حادثه برای راننده بشه هیچ کس هم جوابگو نیست چون ميگن ما گفتیم غیر قانونی هستن کار نمیکردید. من خودم مسيرهاي رفتم که بعدا گفتم واقعا حماقت کردم طرف میخاست میتونست ماشین ازم بگيره تو خلوتی شب همه قانونهاشون برای رانندهاست با کرایها مسخره

 41. دوستانی که میخواهند راننده بشند من یکی از افرادی هستم که از تقریبا ابتدا باهاشون کار کردم و پشيمونم اولین عیب نه بیمه نه پشتیبانی نه نظارت و حمایت. يه مشکل داشته باشی 40دقیقه پشت خطی بعد قیمتها مسخره به دلخواه خودشون چون هزینه اونا با راننده و ترافیک تصادف و جریمه خیلی متفاوته و براشون مهم نیست بعد چند ماه جمعه رایگان گذاشتن برای خودشون بعد 10روز باکلی اشتباه پول و واریز کردن 10بار زنگ زدم اصلاح نشد نصف تخفیف از جیب رانندهاست کمیسیون 10%به 15تبدیل شد مثل اونروز من ازشهرک غرب به کرج رفتم 10000تومان در این اواخر قیمت هم نمیزنن چون کسی کار نمیکنه با این قیمت هی با تبلیغ الکی ماهی 5۰00000 ماشین اضافه میکنن طرف بعد يه مدت میبینه هرچي در مياره پول بنزین و استهلاک فقط فکر رقابت و خودشونن به درد کسی میخوره که تو مسیرش اگر هم مسیر بود پول بنزینشو در بياره نه کار دانم خیلی جاها هم هنگ میکنه راننده اين ور بیکار مسافر بی ماشین لطفا واقعیت بگيد مردم بدانند

 42. دوستانی که میخواهند راننده بشند من یکی از افرادی هستم که از تقریبا ابتدا باهاشون کار کردم و پشيمونم اولین عیب نه بیمه نه پشتیبانی نه نظارت و حمایت. يه مشکل داشته باشی 40دقیقه پشت خطی بعد قیمتها مسخره به دلخواه خودشون چون هزینه اونا با راننده و ترافیک تصادف و جریمه خیلی متفاوته و براشون مهم نیست بعد چند ماه جمعه رایگان گذاشتن برای خودشون بعد 10روز باکلی اشتباه پول و واریز کردن 10بار زنگ زدم اصلاح نشد نصف تخفیف از جیب رانندهاست کمیسیون 10%به 15تبدیل شد مثل اونروز من ازشهرک غرب به کرج رفتم 10000تومان در این اواخر قیمت هم نمیزنن چون کسی کار نمیکنه با این قیمت هی با تبلیغ الکی ماهی 5۰00000 ماشین اضافه میکنن طرف بعد يه مدت میبینه هرچي در مياره پول بنزین و استهلاک فقط فکر رقابت و خودشونن به درد کسی میخوره که تو مسیرش اگر هم مسیر بود پول بنزینشو در بياره نه کار دانم خیلی جاها هم هنگ میکنه راننده اين ور بیکار مسافر بی ماشین لطفا واقعیت بگيد مردم بدانند

 43. من تجربه uber را دارم ميخواستم ببينم ميشه با استفاده از همكاري شما چنين سيستمي را را شهر تبريز راه اندازي كرد. درصورت امكان با ايميل ذيل تماس بگيريد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن