تکنولوژی

کدام‌ موبایل‌ها عمر باتری بیشتری دارند؟

 

گوشی های هوشمند برای اکثر افراد فقط حکم گوشی موبایل ندارد بلکه وسیله چندکاره ای است که گاهی با آن موسیقی گوش می دهند، در اینترنت می گردند و به عنوان دستیار شخصی از آن استفاده می کنند. انجام تمام این کارها به میزان شارژ گوشی بستگی دارد و زمانیکه کارهای زیادی با موبایل خود دارید،آخرین چیزی که می خواهید این است که شارژ گوشی شما ته بکشد.
به طور کلی شارژ گوشی های هوشمند با کارکرد معمولی، تا آخر روز باقی می ماند اما تمام دستگاه ها مانند هم نیستند.برخی شارژ زیادتری مصرف می کنند و برخی کمتر. در این گزارش ما به 8 گوشی هوشمند اشاره می کنیم که توانایی بالایی در ذخیره شارژ دارند. البته مقایسه گوشی‌ها از نظر عمر باتری به شاخصه‌های زیادی از جمله نوع برنامه‌ها و اتصالات شبکه‌ نیز بستگی دارد اما گوشی‌های زیر در شرایط یکسانی مورد تست قرار گرفته‌اند پس  اگر به دنبال گجتی با این قابلیت هستید، این گوشی ها را نیز امتحان کنید.
 
 
Motorola Droid Maxx
 
این گوشی قابلیت های فراوان و صفحه ای بزرگ دارد.کیفیت دوربینش هم بالاست اما ویژگی چشم گیر این گوشی این است که تا 15 ساعت و  50 دقیقه شارژ نگه می دارد که حتی 1 ساعت بیشتر ازعمر   Droid Razr Maxx HD تعبیه شده در آن است که 14 ساعت و 53 دقیقه دوام آورد.
 
Samsung Galaxy Note 3
 
سومین نسل ازNote قابلیت‌های منحصر به فردی دارد و همین قابلیت‌های جدید باعث شده است مشتریان زیادی جذب کند. قلم این گوشی پیشرفته تر شده و به مدت 15 ساعت شارژ حفظ می کند. 
 
LG Enact
 
تمام ویژگی های این گوشی در حد عالی نیستند اما این گجت با قرارداد 20 دلاری با اپراتورها در اختیار کاربران قرار می گیرد و ویژگی‌هایی دارد که در گوشی های امروزی کمتر دیده می شود، از جمله آن‌ها داشتن یک کیبورد واقعی است. عمر باتری این گوشی نیز به 13ساعت و45 دقیقه می رسد.
 
LG Optimus f6
 
این گوشی یکی از قابل اعتماد ترین گجت های موجود است که با وجود سادگی ، مشتریان مخصوص به خود را دارد. LG Optimus قابلیت های زیادی ندارد اما با یک پروسسور 2 هسته ای، صفحه 4.5 اینچی و دوربین 5 مگا پیکسلی راه خود را در بازار گوشی های هوشمند به خوبی پیدا کرده است.این دستگاه 11 ساعت شارژ نگه می دارد.
 
Samsung Galaxy S4
 
S4  قابلیت های زیادی دارد و شاید با بتوان گفت که یکی از قدرتمندترین گوشی‌های فعلی جهان است.در زمان تست عمر باتری این گوشی 10 ساعت و نیم دوام آورد.
 
Motorla X
 
برجسته ترین گوشی تولید شده موتورولا ویژگی ها و کارکرد های متمایز زیادی دارد و ظاهر آن هم به گونه ای طراحی شده که استفاده از آن آسان است. این گوشی تا 10 ساعت و 9 دقیقه شارژ نگه می دارد.

منبع : آی تی ایران *

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.