ارز دیجیتال

نسخه ششم ماهنامه دامیننس؛ اهمیت ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو

در ششمین نسخه از ماهنامه دامیننس درباره موضوعاتی جنجالی مانند نات کوین و اپل ویژن پرو، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ششمین نسخه از ماهنامه دامیننس، طبق روال هر ماه، با عناوینی جذاب و خواندنی و با هدف ارائه اطلاعاتی جامع درباره آخرین دستاوردها، معرفی محبوب‌ترین پروژه‌ها و آموزش‌های تخصصی و به‌روز این حوزه، منتشر شد.

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، فعالیت خود را در مهر ماه ۱۴۰۲ و با هدف تبدیل شدن به منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان دنیای کریپتوکارنسی، آغاز کرد. شما در هر شماره از این ماهنامه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال را خواهید خواند، با مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پر سروصدای بازار در ماه گذشته آشنا خواهید شد و نکات و تحلیل‌های تخصصی و مهمی را درباره بازار کریپتوکارنسی خواهید آموخت. ماهنامه دامیننس، با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و روزنامه‌نگاران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع و جذاب را برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند و در قالب فایل PDF هم قابل‌دانلود است.

در نسخه ششم از ماهنامه دامیننس ابتدا سرمقاله‌ای درباره ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو خواهید خواند، پس از آن مروری خواهیم داشت بر اخبار بازار و اخبار بیت پین و سپس به سراغ مطلبی با عنوان رونمایی از اینده تعامل‌پذیر بلاک‌ چین‌ها خواهیم رفت. روایتی از خلق محصول در دنیای رمزارزها، بازی پرسروصدای نات کوین و تورم و رکود؛ دو روی یک سکه سه عنوان بعدی ماهنامه هستند و در ادامه هم مصاحبه‌ای با مدیر هنری بیت پین، مظاهر کبیری، خواهیم داشت.

پس از آن با نکاتی برای فعالیت ایمن در صرافی‌های ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد، درباره اپل ویزن پرو و تاثیرش بر بازار کریپتو اطلاعاتی کسب خواهید کرد و در انتها هم دلایل عجله داشتن برای پولدار شدن را خواهید خواند.

اهمیت ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو
اهمیت ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو

نسخه ششم ماهنامه دامیننس؛ اهمیت ورود سرمایهگذاران نهادی به بازار کریپتو (bitpin.ir)

نوشته های مشابه

‫16 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا