ارز دیجیتال

تعداد کاربران نوبیتکس از ۵ میلیون نفر عبور کرد

جمعیت کاربران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال هر روز در ایران و جهان رو به افزایش است و آنگونه که صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس اعلام کرده، تعداد کاربران این پلتفرم ایرانی که از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده، از پنج میلیون نفر گذشته است.

تخمین‌ها حکایت از این دارد که تعداد کسانی که در ایران وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند، عددی بالاتر از ۱۲ میلیون نفر باشد. رقم ۱۲ میلیون نفر برآورد اتاق بازرگانی ایران در ابتدای سال ۱۴۰۰ بود و به نظر می‌رسد در دو سال و سه ماه گذشته، این رقم افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته باشد؛ چراکه داده‌های گزارش‎های آماری نوبیتکس نیز نشان می‌دهد که از اواخر سال ۱۴۰۰ تاکنون، تعداد کاربران این پلتفرم از عددی بالاتر از سه میلیون نفر به بیش از پنج میلیون نفر رسیده است.

گرچه در یک سال گذشته در ماه‌های زیادی شاهد بازاری عمدتا نزولی در ارزهای دیجیتال بودیم، اما کاربران بسیاری در همین بازار نزولی وارد آن شده‌اند تا با خرید در قیمت‌های پایین‌تر و فروش در قیمت‌های بالا، سود بیشتری به دست بیاورند و این می‌تواند یکی از نشانه‌های بلوغ کاربران این بازار در ایران باشد.

آمار کافه بازار و مایکت نشان می‌دهد بیشتر از سه میلیون نفر در ایران اپلیکیشن موبایلی نوبیتکس را نصب کرده‌اند و بقیه احتمالا استفاده از وبسایت را ترجیح داده‌اند.

نوبیتکس به عنوان نخستین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران بخش عمده بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران را به خود اختصاص داده و در حال حاضر از ۸۱ رمزارز در دو بازار ریالی و تتری پشتیبانی می‌کند.

نوبیتکس می‌گوید در انتخاب رمزارز برای لیست کردن دقت و بررسی‌های زیادی صورت می‌دهد تا کاربران با خرید شت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌های نامعتبر و فاقد پشتوانه که ممکن است ناگهان دچار ریزش‌های بسیار شدید شوند، متحمل ضرر نشوند. ضمن اینکه نوبیتکس برای هر کوین کیف پول اختصاصی ایجاد می‌کند و از شبکه هر کوین نیز پشتیبانی می‌کند که در امنیت دارایی اهمیت زیادی دارد.

امنیت بالا و نگهداری سرد دارایی کاربران، رابط کاربری بسیار ساده و آسان وب و اپلیکیشن نوبیتکس، امکان تعیین حد ضرر و سفارش‌گذاری OCO، پشتیبانی به موقع، عمق بازار زیاد و نقدشوندگی بالا، موقعیت فروش تعهدی، امکان مشارکت در پروژه‌های استیکینگ، پنل سود و زیان، امکان انتقال محافظت‌شده تتر از طریق تترشیلد، پشتیبانی از لایتنینگ برای انتقال سریع و ارزان بیت‌کوین و… در کنار بیش از پنج سال سابقه فعالیت، باعث شده افراد زیادی در ایران به نوبیتکس اعتماد کنند.

در حال حاضر بیش از پنج میلیون نفر در نوبیتکس ثبت نام کرده‌اند و ۳۱۰ نفر برای ارائه خدمات نوین مالی به کاربران، در نوبیتکس مشغول به کار هستند.

بر اساس گزارش سال ۲۰۲۲ این پلتفرم، دوج کوین، تتر، بیت‌کوین، اتریوم شیبا و کاردانو، بیشترین دارایی موجود در کیف پول کاربران نوبیتکس بوده و میانگین سنی کاربران نیز ۳۵.۱ سال است.

همینطور نوبیتکس به‌عنوان پیشروترین بستر مبادله رمزارز در ایران، برای اولین بار مدل شرعی موقعیت فروش تعهدی را به‌عنوان ابزار معامله به کاربران خود ارائه داده تا بتوانند در بازه‌های نزولی بازار نیز کسب سود کنند.

نوبیتکس اعلام کرده همگام با تکنولوژی روز جهان، در تلاش برای توسعه خدمات در حوزه رمزارز، بلاکچین و خدمات مالی غیرمتمرکز است و به‌زودی، علاوه بر لیست کردن کوین‌های جدید، سرویس‌های جدیدی نیز به نوبیتکس اضافه می‌شود.

نوشته های مشابه

‫42 دیدگاه ها

 1. 프라그마틱은 항상 최고의 게임을 제공하죠! 여기에서 더 많은 흥미진진한 정보를 얻을 수 있어 기뻐요.
  http://www.pragmatic-game.net

  프라그마틱은 항상 훌륭한 게임을 만들어냅니다. 이번에 새롭게 출시된 게임은 정말 기대되는데요!

  https://njshidoo.com/hot/
  https://e-trajet.net/hot/
  https://munirahkasim.com/link/

 2. 프라그마틱 슬롯에 대한 이해가 높아지네요! 제 사이트에서도 유용한 프라그마틱 정보를 찾아볼 수 있어요. 함께 공유하고 발전해봐요!
  http://www.pragmatic-game.com

  프라그마틱 슬롯에 대한 글 정말 잘 읽었어요! 더불어, 제 사이트에서도 프라그마틱과 관련된 정보를 얻을 수 있어요. 함께 교류하며 더 많은 지식을 얻어보세요!

  https://e-trajet.net/hot/
  http://iyalion.com/
  https://bidclipz.com/link/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا