تکنولوژی

محبوب‌ترین بردهای هوشمند

برد تعاملی، تخته وایت برد و یا برد هوشمند سی تاچ See Touch را می‌توان یکی از بهترین و محبوب‌ترین بردهای هوشمند موجود در بازار به شمار آورد. این محصولات توسط برند ایرانی سی تاچ در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید شده و فناوری‌های به کار رفته در ساختار آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. این نوع از بردهای هوشمند کیفیت‌های متنوعی داشته و ویژگی‌ها و مشخصات فنی آن‌ها نیز با یکدیگر اختلافات اساسی دارد.

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره این نوع از محبوب‌ترین بردهای هوشمند خواهیم پرداخت و برخی از کاربردها و مصارف این محصولات و قیمت آن‌ها را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم تمایل به خرید برد هوشمند سی تاچ دارید تا از آن در مصارف مورد نظر خود استفاده کنید با ما همراه باشید.

خرید برد هوشمند سی تاچ

در حال حاضر خرید برد هوشمند، به دلیل مزایای فوق‌العاده‌ای که دارد، با افزایش قابل توجهی روبرو شده است. چراکه بسیاری از افراد این محصولات را بهترین و محبوبترین بردهای هوشمند موجود در بازار می‌دانند. یکی از مهمترین ویژگی‌های این محصولات نوع و کیفیت طراحی آن‌ها است.

خرید برد هوشمند سی تاچ
خرید برد هوشمند سی تاچ

در واقع برند سی تاچ در فرایند ساخت این محصولات از نوعی پلاستیک فشرده با روکشی از جنس نانو استفاده کرده و تکنولوژی‌های متفاوت از قبیل تکنولوژی مادون قرمز و یا IR و… را برای آن‌ها در نظر گرفته است. این محصولات با روکش از جنس نانوی خود امکان ارائه تصاویر پروژکتورها را فراهم نموده و این تصاویر را به بهترین نحو ممکن به نمایش در می‌آورند.

برند سی تاچ برای تولید قاب تخته وایت برد هوشمند خود از آلومینیوم مرغوب استفاده کرده و این بخش‌ها را با استفاده از رنگ کوره‌ای ضد خش رنگ آمیزی نموده است. شما می‌توانید این تخته وایت برد هوشمند را با کمک پایه‌های به کار رفته در ساختار آن به دیوار نصب نمایید.

این تخته‌های هوشمند به همراه چهار قلم مخصوص در اختیار خریداران قرار می‌گیرند که سه عدد از آن‌ها قلم کوچک بوده و یک عدد هم قلم بزرگ تلسکوپی است. از قلم  تلسکوپی برد هوشمند سی تاج، کاربران می‌توانند برای ارائه توضیحات و کار کردن با تخته هوشمند در فواصل دورتر اقدام کنند.

در هنگام خرید برد هوشمند سی تاچ یک عدد دستمال نانو میکروفیبر هم در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت که از آن می‌توانید برای پاک کردن وایت برد استفاده کنید.

شرکت سازنده سی تاچ سعی خود را به کار گرفته تا تخته وایت برد هوشمند خود را مناسب مکان‌ها و مناطق مختلف طراحی و تولید کند تا شما بتوانید در طیف وسیعی از شرایط جوی و یا آب و هوایی آن‌ها را به کار گیرید

کاربرد برد هوشمند سی تاچ

کاربرد برد هوشمند سی تاچ در مصارف مختلف از قبیل آموزش، به این دلیل افزایش پیدا کرده که کاربران با استفاده از این محصولات، امکان لمس با انگشت، قلم و یا هر شی مات دیگری را به دست خواهند آورد. پس به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

در حقیقت بردهای هوشمند سی تاچ این قابلیت و امکان را دارند که تصاویر ارسال شده از کامپیوتر را که به وسیله ویدئو پروژکتور در مقیاسی بزرگتر به نمایش در آمده‌اند را به صورت لمسی در آورند. پس کاربر می‌تواند بدون کمک گرفتن از ماوس و یا صفحه کلید کامپیوتر به مدیریت برنامه‌های مد نظر خود و نرم‌افزارهای مختلف اقدام کند.

برای کاربرد برد هوشمند سی تاچ در مصارف مورد نظر خود به یک ویدئو پروژکتور نیز نیاز پیدا خواهید کرد و باید از یک محیط سیستم عامل نیز کمک بگیرید. در این صورت تصاویر مد نظر شما با استفاده از ویدئو پروژکتور بر روی دستگاه تابانده می‌شود. این محصول را می‌توانید در کلاس‌های درس، مدارس و دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار دهید.

کاربرد برد هوشمند سی تاچ
کاربرد برد هوشمند سی تاچ

در حقیقت و از آنجایی که بردهای هوشمند سی تاچ یکی از بهترین محصولات برای استفاده در آموزشگاه‌ها و مدارس و محیط‌های آموزشی هستند، به این محصولات برد آموزشی نیز گفته می‌شود. بردهای سی تاچ را می‌توان یکی از محبوب‌ترین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی به شمار آورد.

بسیاری از مدارس و محیط آموزشی از برد هوشمند برای ارائه مطالب درسی و یا تعاملی کردن امر آموزش استفاده کرده و یا موضوعات و مباحث مد نظر خود را ذخیره و نگهداری می‌نمایند تا در موقع لزوم و به صورت مجدد از آن‌ها استفاده کنند.

در بسیاری از موارد کاربرد برد هوشمند سی تاچ به اساتید و معلمان کمک می‌کند تا مطالب درسی و مورد نظر خود را ذخیره کرده و آن را در اختیار دانشجویان و یا دانش آموزانی که غایب بوده‌اند قرار دهند.

از برد هوشمند سی تاچ می‌توانید به منظور ارتقای مهارت‌های کامپیوتری دانش آموزان خود نیز استفاده کنید تا آن‌ها بتوانند برای خود نمونه کارهای الکترونیکی به وجود آورده و یا از نرم افزارهای مختلف به خوبی استفاده کنند.

کمک به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتقای واژگان کامپیوتری از دیگر مزایای کاربرد برد هوشمند سی تاچ در مدارس و آموزشگاه‌ها و فعالیت‌های آموزشی است. وجود و استفاده از تخته وایت برد هوشمند سی تاچ و یا برد هوشمند پروگرس و دیگر انواع این محصولات، تعاملاتی اثربخش را میان کاربران به وجود خواهد آورد و به مدرسان و معلمان نیز کمک خواهد کرد که امر آموزش و یادگیری را با سرعت بیشتری به سرانجام برسانند.

از طریق این ابزار به درک عمیق مفاهیم و اطلاعات توسط دانش آموزان نیز  کمک خواهید رساند. با استفاده از این محصولات میزان مشارکت دانش آموزان در فعالیت‌های کلاسی و درسی افزایش پیدا خواهد کرد. وجود این ابزار به افزایش یافتن انگیزه و تلاش بیشتر دانش آموزان نیز کمک خواهد رساند.

با خرید برد هوشمند سی تاچ و استفاده از آن در یک محیط آموزشی قادر به استفاده همزمان از عکس‌ها و تصاویر، فیلم‌های ویدئویی، نقشه، نمودار و… در کلاس خواهید بود.

به همین دلیل عده زیادی از کارشناسان امور آموزشی بر این باورند که با استفاده از این تجهیزات کیفیت آموزش و تدریس با افزایش زیادی روبرو شده و از سوی دیگر شما می‌توانید مباحث و موضوعات مختلفی را با یکدیگر ترکیب کنید. سپس این مباحث را با در نظر گرفتن نیازهای دانش آموزان در اختیارشان قرار دهید.

قیمت برد هوشمند سی تاچ

افرادی که تمایل به خرید یک محصول دارند به نکات و عوامل زیادی توجه نشان می‌دهند. یکی از مهمترین این عوامل در نظر گرفتن قیمت محصول مد نظرشان است. این نکته در هنگام خرید برد هوشمند سی تاچ، برد هوشمند پروگرس و… نیز مهم است. لازم است بدانید که قیمت تخته هوشمند سی تاچ یک نرخ ثابت نبوده و تحت تاثیر چند عامل تغییر و تحولاتی را تجربه می‌کند.

یکی از مهمترین عوامل اثر گذار بر قیمت این محصولات، مشخصات فنی، ابعاد و اندازه‌های محصول و… است. برند سی تاچ نیز مانند دیگر شرکت‌های سازنده برای بردهای هوشمند خود از فناوری‌های مختلفی کمک گرفته است. از جمله این فناوری‌ها می‌توان به فناوری مادون قرمز، مقاومتی، قلم الکترومغناطیسی و… اشاره کرد.

استفاده از هر کدام از این فناوری‌ها در ساختار تخته وایت برد هوشمند سی تاچ به طور حتم تاثیر و نقش قابل توجهی در تعیین قیمت نهایی آن خواهد داشت.

برد هوشمند پروگرس Progress

اگر می‌خواهید با محبوب‌ترین برد هوشمند موجود در بازار آشنا شوید، بهتر است برد هوشمند پروگرس و ویژگی‌های آن را نیز بشناسید. محصولی که با پیشرفت تکنولوژی و توسعه فناوری‌های نو و کاربرد آن‌ها در مصارف مختلف به ویژه آموزش و تدریس پا به عرصه رقابت گذاشت و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و کارایی قابل توجه به محصولی مشهور، محبوب و زبانزد تبدیل شد.

در حال حاضر انواع متنوعی از بردهای هوشمند از قبیل برد هوشمند پروگرس مدل p82_ir10 و نمونه‌های دیگری را در بازار مشاهده می‌کنید که از جمله تجهیزات کمک آموزشی بسیار مطلوب و مناسب برای ارائه در کلاس‌های درس به شمار می‌روند و به دلیل کیفیت بسیار بالا و نقش و سهم قابل توجه در انتقال سریع و صحیح متون آموزشی، محبوب و پرطرفدارند.

شما می‌توانید از این محصولات در محیط‌های کاری و اداری، جلسات و شرکت‌ها نیز استفاده کرده و مطالب مورد نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. قیمت برد هوشمند پروگرس Progress p82_ir10 و سایر محصولات این برند نیز مناسب و مقرون به صرفه بوده و متناسب با ویژگی‌های خاص و مزایای منحصر به فرد آن‌ها در نظر گرفته شده است.

به همین دلیل از نظر بسیاری از افراد، این محصول بهترین تخته هوشمند موجود در بازار و محبوب‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود و یا می‌توان آن را بهترین تخته هوشمند مدارس به شمار آورد. شما می‌توانید با کمک این تجهیزات انواع مختلف محتواهای مد نظر خود را در کلاس درس و یا محیط کار ارائه و نمایش دهید. از جمله این محتواها می‌توان به تصاویر، ویدئوها، اسلایدها، نقشه، نمودار و… اشاره کرد.

برای استفاده از برد هوشمند پروگرس باید در ابتدا و از طریق کابل و پورت  usb، برد را به سیستم کامپیوتری و یا لپ تاپ خود متصل سازید. اما اگر مدل‌های وایرلس دار پروگرس را انتخاب کرده باشید می‌توانید به صورت بی‌سیم این ارتباط را برقرار کنید. یک ویدئو پروژکتور می‌تواند در این شرایط به کمکتان بیاید و اطلاعات رایانه‌ای شما را بر روی تخته هوشمند ارسال کند.

نمایشگرهای هوشمند پروگرس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به انگشت و یا یک شی خاص حساس بوده و لذا کاربران می‌توانند با کمک انگشت و یا قلم‌هایی ویژه متون و محتواهای مد نظر خود را مدیریت و کنترل کنند.

برد هوشمند‌ای برد Eboard

نمی‌توان از محبوب‌ترین بردهای هوشمند موجود در بازار صحبت کرد و بحثی از برد هوشمند‌ای برد به میان نیاورد. محصولی که توسط شرکت‌ای برد طراحی و تولید شده و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

کمپانی‌ای برد سایزهای متنوعی را برای محیط نوشتاری این تجهیزات در نظر گرفته و از تکنولوژی‌های مختلفی هم استفاده کرده است تا محصولات خود را به بهترین تخته هوشمند مدارس تبدیل کند. جنس بردهای این برند، سرامیک و یا فلز و… بوده و می‌توانید آن‌ها را به راحت‌ترین شکل ممکن بر روی دیوار نصب کنید و یا از طریق پایه‌های موجود در بخش‌های زیرین، برد را بر روی زمین جای داده و مورد بهره برداری قرار دهید.

به طور کلی تخته هوشمند برند‌ای برد، محصولی بسیار مناسب برای انتقال راحت مطالب درسی و آموزشی مد نظر شما به دانش آموزان است که می‌توانید از آن در جلسات اداری و یا سمینارها نیز استفاده کنید.

کاربران و دانش آموزان می‌توانند بر روی این بردهای هوشمند با انگشتان دست و یا هر ابزار دیگر و یا قلم مخصوص آن عملیات نوشتن و یا ترسیم اشکال و ارقام مختلف را انجام دهند. پس اگر تمایل به هوشمند سازی مدرسه و یا سالن کنفرانس خود دارید به طور حتم به یک برد هوشمند‌ای برد نیز نیاز پیدا خواهید کرد.

برد هوشمند پارس Pars

برد هوشمند پارس یک ابزار کمک آموزشی خاص برای متحول ساختن فرایند تدریس و یادگیری است. این تخته هوشمند به شما کمک می‌کند تا از روشی جذاب، تعاملی و مشارکتی برای تفهیم مطالب آموزشی استفاده کرده و به یادگیری سریع‌تر دانش آموزان خود کمک کنید.

بهترین تخته هوشمند مدارس یعنی وایت برد پارس را می‌توانید به راحتی به سیستم کامپیوتری و یا لپ تاپ خود متصل ساخته و از یک نرم افزار خاص هم برای ارائه و نمایش تصاویر، فیلم‌ها و محتواهای چند رسانه‌ای مورد نظرتان کمک بگیرید.

معلمان این امکان را دارند که با استفاده از یک قلم خاص و یا انگشت، متون و مطالب آموزشی را بر روی این تخته‌های هوشمند به نگارش درآورده و یا به ترسیم و طراحی اشکال مختلف دست بزنند. در حقیقت این ابزار را می‌توان وسیله‌ای همه کاره برای آموزش و یادگیری به شمار آورد که در مواقع حساس و لازم به کمکتان می‌آید.

برند پارس این تجهیزات کمک آموزشی را در سایزها و ابعاد مختلف طراحی و تولید کرده و با تکنولوژی‌های گوناگونی به بازار مصرف ارائه داده است. پس شما می‌توانید با توجه به نوع کاربرد و مصارفی که در نظر دارید و امکانات و ویژگی‌های خاص این تجهیزات، بهترین تخته هوشمند مدارس را انتخاب و خریداری کنید.

خرید برد هوشمند

آی پروژکتور مرجع تخصصی فروش برد و نمایشگر هوشمند و ویدئو پروژکتور در ایران، عرضه کننده انواع تخته هوشمند است. عکس‌های دقیق، مشخصات فنی و قیمت و نظرات کاربران را می‌توانید در iprojector بررسی کنید.

 

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. SMM Panel Sağlayıcı : SMM panel sağlayıcı, sosyal medya hesaplarınızın büyütülmesinde kullanacağınız hizmetleri sunan bir şirkettir. Zedmedya.net olarak, smm panel sağlayıcı konusunda uzmanız. Farklı sosyal medya kanalları için takipçi, beğeni, yorum ve paylaşım gibi farklı hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca, smm panel ana sağlayıcı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Hesabınızın organik büyümesine katkıda bulunmak için bize güvenebilirsiniz.

  2. En İyi SMM Panel : Sosyal medya hesaplarınızın büyütülmesi için en iyi smm paneli seçmek önemlidir. Zedmedya.net olarak, en iyi smm panel hizmetlerini sunuyoruz. Farklı sosyal medya kanalları için takipçi, beğeni, yorum ve paylaşım gibi farklı hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا