ایران

با حکم وزیر ارتباطات: محمدامین آقامیری جایگزین صادق عباسی شاهکوه در رگولاتوری شد 

آی‌تی‌ایران – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی رئیس رگولاتوری را تغییر داد. طبق این حکم محمدامین آقامیری به عنوان معاون وزیر و رئیس جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انتخاب شده است.

براساس این حکم عباسی شاهکوه نیز به عنوان مشاور وزیر و مجری طرح توسعه فیبر نوری منازل و کسب و کارها معرفی شده است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آقامیری دارای مدرک دکتری مدیریت، کارشناسی ارشد مدیریت MBA و کارشناسی مهندسی برق هر سه از دانشگاه صنعتی شریف است. آنطور که وزارت ارتباطات گزارش داده آقامیری پیش از این معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات بوده است. گفته شده آقامیری بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در بخش خصوصی و شرکتهای فناور و دانش بنیان و راهبری تولید و توسعه محصولات فناورانه را در کارنامه خود دارد.  

همچنین صادق عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش از این «معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی» بود. «مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «معاون فنی و امور بین الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» و «رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات» از جمله مهمترین سوابق و مسئولیت‌های وی در بیش از ۲۸ سال فعالیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا