اپل

اپل واچ به تشخیص سرطان در یک کودک کمک کرد

ساعت هوشمند اپل واچ توانست با شناسایی ضربان قلب نامنظم و بالای یک دختر ۱۲ ساله و ارسال پیام هشدار، به خانواده وی در تشخیص زودهنگام سرطان در این کودک کمک کند.

اپل واچ این روزها به قابلیت‌های متنوعی از قبیل تشخیص سقوط و تشخیص تصادف در خودرو مجهر شده که این محصول را به چیزی فراتر از یک دستگاه جانبی برای کاربران بدل کرده است. گزارش‌های سال‌های اخیر از نحوه عملکرد این ساعت در مواقع اضطراری و نجات جان انسان‌ها، به خوبی این ادعا را اثبات می‌کند.

در جدیدترین مورد، اپل واچ توانست قبل از آنکه دیر شود، بروز سرطان در یک کودک ۱۲ ساله به نام ایمانی مایلر (Imani Miles) را تشخیص دهد تا والدین وی بتوانند اقدامات درمانی را زودتر آغاز کنند. به گفته جسیکا کیچن (Jessica Kitchen)، مادر این کودک، چندی پیش اپل واچ دخترش ناگهان شروع به ارسال پیام هشدار در مورد ضربان قلب غیرعادی ایمانی کرد.

او در ابتدا توجهی به این آلارم نداشت اما با تکرار این پیام‌های هشدار از سوی اپل واچ، تصمیم گرفت تا دخترش را به بیمارستان ببرد. در آنجا اگرچه ایمانی مجبور شد تا برای درمان آپاندیسیت جراحی شود اما این همه ماجرا نبود.

سپس زشکان متوجه توموری در آپاندیس وی شدند که به گفته آنها، به ندرت در کودکان دیده می‌شود. پس از بررسی‌های بیشتر، مشخص شد که سرطان به دیگر قسمت‌های بدن ایمانی سرایت کرده و این کودک بار دیگر تحت عمل جراحی قرار گرفت که خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت.

مادر این کودک گفت که اگر هشدارهای اپل واچ نبود، احتمالا خیلی دیرتر از اینها، متوجه گسترش سرطان می‌شدند و انتقال وی به بیمارستان به این زودی انجام نمی‌شد. تاخیری که می‌توانست برای ایمانی بسیار خطرناک باشد و اگر این ساعت روی دست او نبود، شرایط احتمالا بدی رقم می‌خورد.

همانطور که اشاره شد، اتفاقاتی از این دست برای اپل واچ تازگی ندارد و چندی پیش یک زن ۳۴ ساله، پس از مشاهده افزایش ضربان قلب خود که توسط این ساعت گزارش شد، متوجه شد که باردار است. در ماه آگوست نیز اپل واچ یک مرد ۷۰ ساله، پس از شناسایی سقوط و افتادن ناگهانی وی، با اورژانس تماس گرفت.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. 정품 비아그라,비아그라구매,비아그라구입,처방전없이 초간편주문.합리적인가격.비아그라 퀵배송,비아그라온라인약국,시알리스.각종 발기부전치료제 판매 전문 온라인스토어 13년동안 단 1건도 가품판매에 관한 스캔들이 없는 믿을수 있는 스토어 입니다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا