اپل

تعداد آهنگ‌های اپل موزیک از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرد

تعداد آهنگ‌های موجود در سرویس اپل موزیک، از تمامی‌پلتفرم‌های استریم موزیک رقیب پیشی گرفت.

اپل موزیک در حالی توانست به رکورد ۱۰۰ میلیون آهنگ برسد که طبق آخرین گزارش‌ها، اسپاتیفای، رقیب اصلی اپل موزیک اعلام کرد که در حال حاضر بیش از ۸۰ میلیون ترک (Track) آهنگ و چهار میلیون پادکست را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

در این میان، تعداد آهنگ‌های موجود در Tidial بیش از ۹۰ میلیون عنوان شده است. اما اپل موزیک، پس از گذشت حدود هفت سال از شروع به کار، تعداد آهنگ‌های خود را به ۱۰۰ میلیون برساند.

همانطور که ریچارد نیومن به آن اشاره کرد، این موفقیت بسیار قابل توجه است و نشان‌دهنده تغییر عظی‌می‌است که در دو دهه گذشته، در حوزه تولید، توزیع و شنیده شدشن موسیقی اتفاق افتاده است.

در واقع، زمان زیادی از تسلط رسانه‌های فیزیکی بر این عرصه ن‌می‌گذرد و کتابخانه‌های موسیقی کاربران به تعداد نوارهای کاست و سی‌دی‌ها محدود می‌شد. همچنین کاربران تنها می‌توانستند در حال حرکت به موسیقی‌هایی گوش دهند که از قابلت جابجایی و حمل برخوردار بودند.

اما با ظهور موسیقی دیجیتال، همه چیز شروع به تغییر کرد و با بهبود سرعت اینترنت، استریم یا همان پخش زنده در کانون توجه قرار گرفت. اگرچه سرویس استریم موزیک اپل با ک‌می‌تاخیر عرضه شد و در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۵ قدم به عرضه وجود گذاشت، اما توانست مسیر محبوبیت را با سرعتی قابل توجه طی کند.

پشتیبانی از فناوری صوت Lossless و صوت فضایی (Spatial Audio) در سال گذشته به این سرویس اضافه شدند و در آینده نزدیک نیز احتمالا سرویس موسیقی کلاسیک اپل راه‌اندازی خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. 정품 비아그라,비아그라구매,비아그라구입,처방전없이 초간편주문.합리적인가격.비아그라 퀵배송,비아그라온라인약국,시알리스.각종 발기부전치료제 판매 전문 온라인스토어 13년동안 단 1건도 가품판매에 관한 스캔들이 없는 믿을수 있는 스토어 입니다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا