گوناگون

همیارزبان؛ پلتفرم مرجع یادگیری زبان انگلیسی برای همه

اگر تا به حال بارها در کلاس‌های مختلف شرکت کرده‌اید؛ اما هنوز هم در زبان انگلیسی ضعف دارید، باید به دنبال یک راه جدید برای یادگیری این زبان بین المللی باشید. یکی از روش‌هایی که می‌تواند جایگزین کلاس‌های سنتی شود و شما را برای کسب نمره‌های بالا در امتحان آیلتس آماده کند، استفاده از پلتفرم‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی است.

همیارزبان به عنوان یک پلتفرم اختصاصی برای یادگیری زبان‌های مختلف از جمله زبان انگلیسی شروع به کار کرده؛ تا به کسانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را به درستی یاد بگیرند و در آزمون‌های بین المللی مانند آیلتس و تافل شرکت کنند کمک کند.

این پلتفرم اختصاصی شما را قدم به قدم برای رسیدن به نمرات بالاتر آیلتس آماده می‌کند؛ و پس از شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان می‌توانید به وضوح ارتقا مهارت‌های زبان انگلیسی‌تان را مشاهده کنید.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان

کلاس‌های زبان انگلیسی حضوری در یک زمان‌بندی خاص و توسط یک سری موسسه برگزار می‌شوند. با توجه به محدودیت‌هایی که برای افراد شاغل یا محصلان و… برای شرکت در این کلاس‌ها وجود دارد، کسانی که می‌خواهند زبان انگلیسی را با کلاس زبان شروع کنند دچار مشکل می‌شوند. چون زمان‌بندی تعیین شده طبق نظر آموزشگاه انجام می‌شود و زبان آموزان حق تغییر این زمان‌بندی را با توجه به شرایط خودشان ندارند.

اما در کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان هیچ زبان‌آموزی به خاطر محدودیت‌های زمانی و مکانی برگزار کلاس‌های انگلیسی از یادگیری این زبان محروم نمی‌شود. چون کلاس آنلاین زبان انگلیسی در همیارزبان به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ و هر زبان‌آموزی می‌تواند طبق تقویمی که برای تدریس اساتید این پلتفرم در نظر گرفته شده بهترین روز و ساعت را برای شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی انتخاب کند.

از جمله ویژگی‌های خاصی و برتری‌های کلاس‌های زبان انگلیسی همیارزبان نسبت به سایر مراکز آموزش زبان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

انتخاب بهترین اساتید برای آموزش انگلیسی

اساتیدی که در آموزش‌های زبان انگلیسی تدریس می‌کنند محدود هستند و زبان آموزان مجبور می‌شوند که از بین این اساتید یک یا چند نفر را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنند. اما در پلتفرم همیارزبان محدودیتی برای انتخاب اساتید توسط زبان آموزان وجود ندارد.

چون بهترین اساتید زبان انگلیسی با فیلترهای ویژه‌ای برای تدریس آنلاین زبان انگلیسی در این پلتفرم انتخاب شده‌اند؛ و متقاضیان با بررسی سایت همیارزبان می‌توانند بهترین استاد را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنند.

اضافه کردن پارتنر به کلاس انگلیسی

یکی از مشکلاتی که شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان دارد حضور استاد و یک دانشجو در کلاس درس است. در این حالت چون فقط استاد تدریس می‌کند و دانشجو به درس گوش می‌دهد تعامل کمتری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. اما در کلاس‌های زبان انگلیسی میزان این تعامل بیشتر است و زبان آموزان می‌توانند با هم تعامل کنند و یادگیری بهتری داشته باشند.

به همین دلیل در پلتفرم همیارزبان امکان اضافه کردن پارتنر به کلاس آنلاین زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است. با اضافه کردن یک پارتنر به کلاس زبان خصوصی خودتان می‌توانید تعامل بیشتری داشته باشید؛ و زبان انگلیسی را با دوستان یا اعضای خانواده‌تان کنار هم یاد بگیرید.

نداشتن محدودیت زمانی یادگیری انگلیسی

تقویم آموزشی یادگیری زبان انگلیسی باید طبق نظر اساتید و زبان آموزان تنظیم شود؛ تا کلاس‌های زبان انگلیسی به موقع و با حدنصاب ظرفیت برگزار شوند. اما این موضوع در مراکز آموزشی زبان انگلیسی دیده نمی‌شود. چون این مؤسسات سعی می‌کنند تقویم آموزشی را طبق ساختار خودشان تنظیم کنند و زبان آموزان و اساتید مجبور هستند طبق همان تقویم در کلاس‌های زبان شرکت کنند.

اما همیارزبان این محدودیت‌ها را برای اساتید و زبان آموزان ندارد. کلاس‌های همیارزبان طبق تقویم اساتید تنظیم می‌شوند و استاد زبان ساعت‌های تدریس خصوصی را مشخص می‌کند. سپس زبان آموزان می‌توانند از بین این ساعت‌ها بهترین زمان را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنند.

انعطاف‌پذیری در زمان‌بندی کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان این امکان را برای علاقه‌مندان به این زبان فراهم می‌کند که یادگیری این زبان را به بهترین نحو انجام دهند؛ و تا سطح پیشرفته زبان انگلیسی و حتی در شرکت در آزمون‌های بین المللی پیش بروند.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی همیارزبان
در زندگی امروزی همه افراد نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارد. چه کودکان شاد و سرزنده و چه جوانان جویای کار و تحصیل

 کلاس آنلاین آیلتس

کسانی که قصد دارند در امتحان آیلتس شرکت کنند باید مهارت‌های شنیدن، مکالمه و خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی خودشان را تا حد قابل قبولی ارتقا دهند. چون صرفاً با یادگیری مبتدی مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی نمی‌توانید به سؤالات پیچیده و ساختارمند آیلتس پاسخ دهید؛ و نمره آیلتس خوبی کسب نخواهید کرد.

به همین خاطر همیارزبان کلاس‌های آیلتس را با ساختار مناسب و به صورت هدفمند برای متقاضیان این آزمون بین المللی برگزار می‌کند؛ تا کسانی که قصد شرکت در آیلتس را دارند به آمادگی خوبی برسند و بهترین نمره آیلتس را بگیرند. از جمله ویژگی‌های کلاس‌های آیلتس همیارزبان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کلاس آنلاین آیلتس: Https://hamyarzaban.com/search-teacher/ielts

حضور اساتید حرفه‌ای آیلتس

هر استادی که دانش زبان انگلیسی خوبی دارد نمی‌تواند گزینه مناسبی برای تدریس آیلتس باشد. چون تدریس آیلتس نیاز به شناخت ترفندها و تکنیک‌های این آزمون بین المللی دارد. اساتید حرفه‌ای آیلتس همیارزبان با تکنیک‌های این امتحان بین المللی آشنا هستند؛ و روش کسب نمره بالا در این آزمون را می‌شناسند. بنابراین کسانی که می‌خواهند در آیلتس نمره ۷ به بالا بگیرند و نیاز به یک مشاور آیلتس حرفه‌ای دارند می‌توانند در کلاس آنلاین آیلتس همیارزبان ثبت‌نام کنند.

ارتقا مهارت‌های مختلف آیلتس

همه افرادی که قصد شرکت در امتحان آیلتس را دارند سطح مناسبی در زبان انگلیسی ندارند. به همین خاطر است که توصیه می‌شود متقاضیان این آزمون بین المللی در قدم اول دانش عمومی زبان انگلیسی خودشان را تا حد قابل قبولی ارتقاء دهند.

در کلاس‌های همیارزبان ابتدا سطح زبان انگلیسی هر متقاضی مشخص شده و نقاط ضعف و قوت او تعیین می‌شود. سپس متقاضی می‌تواند با شناخت نقاط ضعف خودش در مهارت‌های چهارگانه آیلتس نسبت به ثبت‌نام در کلاس آنلاین آیلتس برای تقویت مکالمه، نوشتن، خواندن یا شنیدن انگلیسی شدن کند.

البته در طول کلاس‌های آیلتس مدرسین هم شناخت خوبی از مهارت‌های متقاضیان آیلتس پیدا می‌کنند؛ و با ارائه منابع مناسب و راهنمایی متقاضیان آیلتس برای تقویت مهارت‌هایشان جهت شرکت در این آزمون آن‌ها را راهنمایی خواهند کرد.

موفقیت در آزمون آیلتس به شانس بستگی ندارد، بلکه یادگیری تکنیک‌های درست است که شما را موفق می‌کند.

معرفی بهترین منابع آیلتس

منابع آیلتس محدود نیستند و متقاضیان این آزمون بین المللی به راحتی نمی‌توانند بهترین منابع آیلتس را برای آمادگی شرکت در این آزمون بین المللی انتخاب کنند. به همین دلیل است که اغلب کسانی که یک یا چند بار در امتحان آیلتس شرکت کرده‌اند سعی می‌کنند منابع مختلفی را برای رسیدن به حدنصاب نمره آیلتس امتحان کنند؛ و هر بار به سراغ کتاب‌های جدیدی برای مطالعه امتحان آیلتس می‌روند.

اما این راهکار تنها باعث صرف وقت و هزینه متقاضیان آیلتس می‌شود؛ و نمی‌توان آن را به عنوان یک گزینه مناسب برای شرکت در امتحان آیلتس در نظر گرفت. همیارزبان برای صرفه‌جویی در هزینه آمادگی آیلتس و قبولی در این امتحان در همان مرتبه اول، بهترین منابع آیلتس را به متقاضیان معرفی می‌کند.

این منابع بر اساس شناخت و تجربه اساتید حرفه‌ای آیلتس همیارزبان انتخاب می‌شوند؛ و به متقاضیان آیلتس کمک می‌کنند تا مهارت‌های خودشان را در هر چهار مهارت رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و ریدینگ بهبود دهند.

 آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی برای هر فردی که می‌خواهد در جامعه امروزی زندگی کند ضروری است. چون برای سفرهای خارجی لازم است که این زبان را بلد باشید تا بتوانید با افراد کشورهای دیگر ارتباط بگیرید. اگر قصد تحصیل یا کار و مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته باشید هم آموزش انگلیسی برایتان ضروری است. برای یادگیری علم و ارتقاء مهارت‌هایتان هم باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید؛ تا بتوانید از منابع گوناگون سطح اینترنت و کتاب‌های متنوع استفاده کنید.

همیارزبان با توجه به نیازی که برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، امکان استفاده از کلاس‌های خصوصی آموزش زبان را برای همه کسانی که قصد یادگیری این زبان بین المللی را دارد فراهم کرده است.

یادگیری زبان برای تمام سنین

یادگیری زبان انگلیسی محدودیت سنی ندارد و هر فردی در هر شرایط سنی می‌تواند یادگیری این زبان بین المللی را شروع کند. با توجه به اینکه کودکان، بزرگ‌سالان و افراد مسن برای شرکت در کلاس آموزش زبان انگلیسی هدف خاصی را دارند؛ و سطح مهارت‌ها و توانایی‌های همه این افراد با هم متفاوت است، همیارزبان کلاس‌های آموزش زبان را در گروه‌های مختلف برگزار می‌کند.

بزرگ‌سالان می‌توانند کلاس‌های زبانی که مخصوص این گروه در نظر گرفته شده را برای ارتقاء مهارت‌های زبان انگلیسی خودشان در نظر داشته باشند، برای کودکان هم کلاس‌های مخصوص آزمون زبان کودکان در نظر گرفته شده است؛ و این گروه سنی می‌توانند در کلاس‌های مخصوص به خودشان برای ارتقاء مهارت‌هایشان شرکت کنند.

یادگیری زبان انگلیسی با روش درست و اصولی، مسیر موفقیت و آینده‌سازی را برای همه افراد هموار می‌کند.

بهبود مهارت‌های چهارگانه انگلیسی

اگر فقط در یکی از مهارت‌های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ یا ریدینگ ضعف دارید و می‌خواهید به طور متمرکز فقط برای ارتقاء آن مهارتتان تلاش کنید، پیشنهاد می‌کنیم که در کلاس آموزش زبان انگلیسی خصوصی همیارزبان شرکت کنید. در این کلاس‌ها اساتید زبان طبق برنامه تنظیم شده تدریس زبان را انجام می‌دهند؛ و در فردی می‌تواند با توجه به نیازی که دارد یک یا چند جلسه کلاس آنلاین زبان انگلیسی را برای تقویت نقاط ضعفش رزرو کند.

یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان

وقت طلا است و هر فردی که قصد شرکت در آزمون‌های بین المللی یا مهاجرت را دارد بیشتر از دیگران این موضوع را درک می‌کند. مخصوصاً وقتی فرصت کمی برای یادگیری زبان انگلیسی یا تقویت مهارت‌هایتان برای شرکت در آزمون‌های بین المللی را دارید، اهمیت زمان برایتان چند برابر می‌شود.

با شرکت در کلاس‌های آموزش انگلیسی همیارزبان می‌تواند در کمترین زمان زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید؛ و به موقع برنامه‌های تحصیل یا مهاجرتتان را به سرانجام برسانید. چون در این پلتفرم محدودیتی برای شرکت در کلاس‌های متنوع زبان برای متقاضیان در نظر گرفته نشده است؛ و هر فردی می‌تواند تمام روزش یا بیشتر آن را در کلاس‌های تقویت زبان انگلیسی حضور داشته باشد.

برای رزرو کلاس آنلاین آیلتس یا کلاس آنلاین زبان انگلیسی همین حالا وارد پلتفرم همیارزبان شوید؛ و اولین کلاس آنلاین خودتان را با یکی از بهترین اساتید زبان ایران تجربه کنید.

منبع: همیارزبان

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۷۶۴۶

ایمیل: hamyarzaban@gmail. com

آدرس: اهواز، امانیه، سقراط غربی، پارک علم و فناوری طبقه اول واحد۷

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا