تپسی

ورود تپسی به هشت شهر جدید

تپسی هشت شهر اردبیل، همدان، بجنورد، آمل، محمودآباد، نور، کیش و خرم‌آباد را به محدوده‌ی سرویس‌دهی خود افزود.

به گزارش روابط عمومی تپسی، عملیات توسعه‌ای این شرکت در ۸ شهر اردبیل، همدان، بجنورد، آمل، محمودآباد، نور، کیش و خرم‌آباد از شهریور ماه آغاز شده و با ثبت‌نام راننده‌ها و مسافرها در این شهرها، سرویس‌دهی به‌طور کامل درجریان است.

این شرکت در مراسم معارفه عرضه اولیه خود در فرابورس، که خرداد امسال برگزار شد، اعلام کرد که در نظر دارد با ورود به ۲۰ شهر جدید تا پایان امسال، حوزه جغرافیایی تحت پوشش خود را گسترش دهد که تا امروز، ۱۳ شهر آن عملیاتی شده و باقی شهرها نیز تا پایان سال اضافه خواهند شد. هم اکنون تپسی در ۲۸ شهر ایران فعال است. باتوجه به مسیر توسعه‌ای این شرکت، تا پایان مهرماه تعداد شهرهایی که این تاکسی اینترنتی فعالیت دارد بیش از دوبرابر نسبت به سال گذشته خواهد شد.  

تخفیف برای مسافرین و پرداخت مبلغ ثابت به رانندگان  

تپسی به منظور جلب رضایت رانندگان در این شهرها، روزانه مبلغی ثابت به رانندگان خود پرداخت می‌کند. هدف از پرداخت این مبلغ ایجاد درآمد اولیه برای رانندگان است و تا زمانی که تعداد درخواست سفر به حدی برسد که رانندگان بتوانند با قبول درخواست‌ها درآمد کسب کنند ادامه خواهد داشت. همچنین به منظور تجربه بهتر مسافرین اولین سفر شهروندان در این شهرها رایگان است.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا