تکنولوژیگوناگون

تیزر فصل چهارم سریال Westworld منتشر شد

قسمت اول فصل جدید این سریال ۵ تیر ماه پخش خواهد شد

فصل چهارم سریال Westworld که یکی از مشهورترین و جذاب‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر به شمار می‌آید٬ کمتر از دو ماه دیگر در شبکه HBO پخش خواهد شد. این خبر با انتشار یک تیزر از فصل جدید اعلام شد.

طبق آنچه که مدیر مدیر ارتباط با رسانه‌های شبکه HBO اعلام کرده٬ فصل جدید این سریال که تیزر آن در کانال یوتیوب این شرکت نیز منتشر شده٬ ۲۶ ژوئیه (۵ تیر ماه) منتشر می‌شود و همانند فصل‌های قبلی در این فصل نیز اتفاقات خیلی بیشتر از آنجه که در تیزر دیده می‌شود رخ خواهد داد. بر اساس این ویدیو٬ خیلی از شخصیت‌های این فیلم که در ابتدا نمی‌دانستند خودشان هم ربات هستند در ادامه این فصل نقش‌های مهمی را ایفا خواهند کرد.

فصل چهارم این سریال محبوب در حالی قرار است پخش شود که فصل سوم آن نتوانسته بود به اندازه فصل‌های قبلی طرفداران را جذب کند. بسیاری دلیل این اتفاق را هم‌زمانی آن با آغاز پاندمی کرونا در جهان و همچنین رونمایی از سرویس HBO Max می‌دانند. حال باید دید فصل چهارم که احتمالا آخرین فصل این سریال است٬ می‌تواند کمبودهای فصل سوم را جبران کند و همانند دو فصل ابتدایی سر و صدای زیادی در دنیا علی‌الخصوص در حوزه علم و تکنولوژی ایجاد کند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا