سامسونگموبایل

انتشار اطلاعاتی از قیمت مدل‌های گلکسی اس۲۲ سامسونگ

سامسونگ اخیرا اعلام کرد که در ماه فوریه از کهکشانی‌های جدید سری گلکسی اس۲۲ رونمایی خواهد کرد و حال آخرین اطلاعات نشان می‌دهد که احتمالا تغییراتی را در قیمت‌گذاری مدل‌های پیشرفته این گوشی‌ها شاهد خواهیم بود.

با استناد به توییتی که اخیرا توسط Roland Quandt، خبرنگار حوزه آی‌تی در فضای وب منتشر شده، قیمت پایه گلکسی اس۲۲ برای عرضه در اروپا، برابر با ۸۴۹ یورو خواهد بود و این قیمت برای مدل‌های گلکسی اس۲۲ پلاس و گلکسی اس۲۲ اولترا به ترتیب برابر با ۱۰۴۹ و ۱۲۴۹ دلار خواهد بود.

جزییات قیمت‌ها نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند با پرداخت ۵۰ دلار بیشتر، مدلی مجهز به حافظه ذخیره‌سازی بالاتر را خریداری کنند. همچنین این افشاگر اطلاعات محصولات هوشمند مدعی شد که سامسونگ حداقل در اروپا، مدل گلکسی اس۲۲ اولترا را با قیمت ۱۲۴۹ یورو و با رم ۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

این قیمت با بهایی که سامسونگ در سال گذشته برای مدل پایه گلکسی اس۲۱ اولترا با رم ۱۲ گیگابایتی در نظر گرفته بود، برابری می‌کند. همچنین خریداران اروپایی می‌بایست برای خرید مدل گلکسی اس۲۲ اولترا با رم ۱۲ و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی، ۱۰۰ یورو بیشتر هزینه کنند.

قیمت مدل‌های گلکسی اس۲۲ با توجه به توییت Roland Quandt:

  • گلکسی اس۲۲ با رم ۸ و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی: ۸۴۹ یورو
  • گلکسی اس۲۲ با رم ۸ و حافظه ۲۵۶ گیگابایتی: ۸۹۹ دلار
  • گلکسی اس۲۲ پلاس با رم ۸ و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی: ۱۰۴۹
  • گلکسی اس۲۲ پلاس با رم ۸ و حافظه ۲۵۶ گیگابایتی: ۱۰۹۹ دلار
  • گلکسی اس۲۲ اولترا با رم ۸ و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی: ۱۲۴۹ دلار
  • گلکسی اس۲۲ اولترا با رم ۱۲ و حافظه ۲۵۶ گیگابایتی: ۱۳۴۹ دلار
  • گلکسی اس۲۲ اولترا با رم ۱۲ و حافظه ۵۱۲ گیگابایتی: ۱۴۴۹ دلار

فعلا مشخص نیست که آیا سامسونگ، این استراتژی قیمت‌گذاری را در بازار آمریکا نیز پیاده خواهد کرد یا خیر. به هر روی، باید صبر کرد و دید طی روزهای آتی، چه اطلاعات بیشتری از قیمت‌گذاری اعضای جدید خانواده گلکسی اس این شرکت منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا