اپل

اپل در حال کار روی نمونه اولیه چند مدل آیفون تاشو است

اگرچه گوشی‌های تاشویی همچون گلکسی زد فولد ۳ تمامی‌ نگاه‌ها را به خود جلب کرده‌اند، اما اخیرا اطلاعات تازه‌ای به دست آمده که نشان می‌دهد شرکت اپل نیز به زودی با چند مدل آیفون تاشو وارد این بازار خواهد شد.

اکانت افشاگر dylandkt با انتشار اطلاعاتی در توییتر مدعی شد که مهندسان اپل در حال کار روی چند نمونه اولیه از آیفون‌های جدیدی هستند که از نمایشگری تاشو بهره می‌برند. اگرچه شاید این موضوع، خبر خوبی برای طرفداران برند اپل باشد اما این کاربر در ادامه یادآور شد که این آیفون‌های تاشوی به این زودی‌ها وارد بازار نخواهند شد.

به گفته این افشاگر، اپل در حال بررسی شرایط و واکنش بازار نسبت به گوشی‌های تاشوی شرکت‌های رقیب است تا مشخص شود که آیا استقبال از این مدل گوشی‌ها در ماه‌های پیش رو نیز ادامه خواهد داشت یا همانند برخی دستگاه، به فراموشی و تاریخ سپرده خواهند شد.

همچنین به این موضوع نیز اشاره کرده که شرکت اپل مشغول بررسی نقاط ضعف و مشکلاتی است شرکت‌های رقیب در تولید گوشی‌های تاشوی خود به آنها برخوردند تا از این طریق بتواند محصولی بی‌عیب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در بخش دیگری از این افشاگری آمده که اپل در حال تجزیه و تحلیل طراحی آیفون‌های تاشو خود است تا این محصولات، نسبت به مدل‌های کنونی آیفون پسرفتی نداشته باشند.

اپل پیشتر نیز چند پتنت مرتبط با آیفون‌های تاشو را به ثبت رساند و طبق پیش‌بینی برخی تحلیلگران، این گوشی‌ها در بهترین حالت، سال ۲۰۲۳ آماده تولید و عرضه به بازار خواهند بود. همچنین بر اساس اعلام برخی منابع خبری، این گوشی‌ها مجهز به قلم هوشمند اپل پنسل عرضه خواهند شد.

اپل همواره سیاست انتظار و مشاهده عملکرد دیگر شرکت‌ها در عرضه محصولات و فناوری‌های جدید را دنبال کرده که از جمله نمونه‌های بارز آن می‌توان به استفاده از فناوری ۵G یا حسگر اثرانگشت در زیر صفحه نمایش اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا