دیجی‌کالا

پرداخت جریمه، استعلام خلافی و عوارض جاده‌ای با اپلیکیشن دیجی‌پی

دسترسی اپلیکیشن‌های پرداخت به سامانه تخلفات رانندگی، استعلام و پرداخت جرایم رانندگی را برای کاربران آسان‌تر و وصول جرائم معوق را برای پلیس راهور امکان‌پذیرتر می‌کند.

استعلام خلافی خودرو به‌صورت حضوری، فرایندی وقت‌گیر است که خود مانعی برای رسیدگی و تعیین تکلیف پرداخت‌های معوق رانندگان به شمار می‌آید. از طرف دیگر، مراجعه به بانک‌ها در دوران شیوع کرونا، رویکرد قابل‌قبولی برای پرداخت جریمه نیست. یکی از راه‌های ساده و کم‌هزینه برای کاربران مراجعه به اپلیکیشن‌های پرداخت و استعلام و پرداخت خلافی خودروست. کاربران اپ‌های پرداخت، می‌توانند از این قابلیت استفاده و جرایم رانندگی خود را به‌راحتی استعلام و پرداخت کنند.

دیجی‌پی یکی از این اپلیکیشن‌هاست که امکان استعلام و پرداخت خلافی را در اپلیکیشن خود فراهم آورده است. کاربرانی که قصد دارند از مقدار خلافی خودروی خود مطلع شوند، می‌توانند از قابلیت پرداخت جریمه اپ دیجی‌پی استفاده کنند و در هر کجا و هر زمانی، به‌راحتی و با چند کلیک، جریمه‌ خودروی خود یا هر خودروی دیگری را استعلام کنند.

برای استعلام جریمه خودرو، بعد از نصب اپلیکیشن دیجی‌پی، به بخش استعلام جریمه بروید و شماره خودروی مورد نظر را وارد کرده و گزینه استعلام را انتخاب کنید. صفحه جدیدی با همه جریمه‌های رانندگی شما به نمایش درمی‌آید. در این قسمت می‌توانید اطلاعات مربوط هر جریمه، از جمله تاریخ، نوع و مبلغ آن، و همین‌طور شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت کنید.

پرداخت جریمه، استعلام خلافی و عوارض جاده‌ای با اپلیکیشن دیجی‌پی

با استفاده از اپ دیجی‌پی، فرایند زمان‌بر استعلام و پرداخت جریمه رانندگی، به کار ساده‌ای تبدیل شده که فقط چند ثانیه زمان برده و به‌راحتی انجام می‌شود. علاوه بر این، دیجی‌پی سوابق تراکنش‌ها را هم به‌طور خودکار ذخیره می‌کند تا در صورت نیاز، به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن دیجی‌پی، به‌جز استعلام و پرداخت جریمه رانندگی، امکان پرداخت عوارض جاده‌ای، پرداخت طرح ترافیک، پرداخت همه قبوض خدماتی و قابلیت‌های فراوان دیگری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا