اسنپ

اسنپ کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت‌ها موقتا کاهش داد

اختلال روز گذشته در جایگاه‌های سوخت، مشکلات متعددی را برای ناوگان حمل و نقل کشور به وجود آورد و کاربران تاکسی‌های آنلاین از جمله اسنپ نیز از این قاعده مستثنا نبوده‌اند. در همین خصوص اسنپ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که کمیسیون دریافتی خود از رانندگان را ۵۰ درصد کاهش داده تا از این طریق رانندگان را به فعالیت در این شرایط تشویق کند.

متن بیانیه اسنپ در ادامه آمده است.

در پی اختلال سوخت‌گیری خودروها در جایگاه‌‌های پمپ‌بنزین، ناوگان اسنپ نیز با مشکل سوختگیری مواجه شد و متعاقبا تعداد خودروهای فعال به منظور ارائه خدمت به کاربران و انجام سفر کاهش پیدا کرد، از طرفی استفاده از خودروهای شخصی نیز کاهش یافت و همین موضوع منجر به افزایش تقاضای سفر از سوی کاربران مسافر شد. از آنجایی که قیمت‌گذاری در اسنپ پویاست و به عنوان اهرمی برای متعادل کردن میزان عرضه و تقاضا عمل می‌کند، برای مقطعی با افزایش غیرمتعارف قیمت مواجه بودیم تا درخواست‌ها به سفر تبدیل شوند.

تیم قیمت‌گذاری اسنپ بلافاصله به منظور بررسی راهکارهای مختلف برای کنترل این شرایط تشکیل جلسه دادند و در نهایت تصمیم گرفته شد تا با تخصیص بخشی از منابع مالی اسنپ در قالب طرح‌های تشویقی، کاربران راننده را تشویق به فعالیت کنیم تا درخواست‌های بیشتری با قیمت مناسب به سفر تبدیل شود.
در ادامه نیز به دلیل افزایش معمول پیک درخواست‌ها در روزهای چهارشنبه و حل نشدن اختلال در سوختگیری، تصمیم بر آن شد تا از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه (مورخ ۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰) لغایت ۱۲ شب کمیسیون دریافتی اسنپ در شهر تهران را به میزان بیش از ۵۰ درصد کاهش دهیم و به ۷ درصد برسانیم تا از این طریق نیز بتوانیم کمک موثری در ساماندهی حمل‌ونقل شهروندان داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا