گوناگون

«Squid Game»، محبوب‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس در روزهای نخست پخش

در ۱۷روز نخست پخش، بیش از ۱۱۱ میلیون اکانت در سراسر جهان آن را مشاهده کردند

نتفلیکس به تازگی اعلام کرد که سریال کره‌ای بازی مرکب -Squid Game- توانسته عنوان محبوب‌ترین سریال تاریخ این پلتفرم در طی روزهای نخست پخش را از آن خود کند.

اکانت نتفلیکس گیکد (Netflix Geeked) در توییتی نوشت که سریال بازی مرکب به کارگردانی هوانگ دونگ-هیوک در ۱۷ روز نخست پخش خود، در بیش از ۱۱۱ میلیون اکانت در سراسر جهان مشاهده شد.

همچنین سخنگوی نتفلیکس به وب‌سایت TheVerge اعلام کرد این سریال کره‌ای توانست رکورد دیگری را نیز به نام خود ثبت کند و به عنوان اولین سریال این پلتفرم لقب گرفت که در طی ۲۸ روز نخست پخش، بینندگان آن از مرز ۱۰۰ میلیون اکانت عبور کرد. گفتنی است نتفلیکس معمولا برای بررسی عملکرد سریال‌ها، از بازه زمانی  ۲۸ روزه استفاده می‌کند.

سخنگوی نتفلیکس در ادامه یادآور شد که این آمار مربوط به اکانت‌هایی می‌شود که حداقل برای دو دقیقه، این سریال پرطرفدار را مشاهده کرده‌اند. اگرچه این شرکت در گذشته، از روش‌هایی دیگری نیز برای ردیابی موفقیت سریال‌ها بهره می‌برد، اما مشاهده حداقل دو دقیقه‌ای سریال‌ها، معیار استاندارد این شرکت برای رتبه‌بندی سریال‌ها محسوب می‌شود.

پخش Squid Game از تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) در نتفلیکس آغاز شد و این سریال توانست در بیش از ۹۴ کشور دنیا، رتبه نخست پربیننده‌ترین سریال‌ها را از آن خود کند. همچین این سریال توانست طی ۲۱ روز، عنوان برترین سریال را در آمریکا به خود اختصاص دهد که این اتفاق تاکنون برای سریالی به زبانی غیر از انگلیسی نیفتاده بود.

منبع
Theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا