بازیتکنولوژی

با دستکش انگشتی ریزر برای گیمرهای موبایلی آشنا شوید

شرکت ریزر (Razer) که برندی شناخته‌شده نزد گیمرها به شمار ‌می‌رود، اخیرا از یک محصول جالب و البته کاربردی برای گیمرهای موبایلی که مدام از عرق کردن انگشت خود در حین بازی گله ‌می‌کنند، رونمایی کرد.

این محصول که با نام Gaming Finger Sleeve شناخته ‌می‌شود، یک دستکش انگشتی است که انگشتان شست کاربر را ‌می‌پوشاند و ‌می‌تواند با جذب تعریق و خنک نگه داشتن انگشت، تجربه بهتری از اجرای بازی‌ها در صفحه نمایش گوشی را برای کاربر رقم بزند.

طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت ریزر ذکر شده، این دستکش انگشتی از پارچه‌ای بسیار سبک و با قابلیت عبور هوا ساخته شده و ‌می‌تواند انگشتان شما را خشک و خنک نگه دارد. همچنین ضخامت پارچه این دستکش حدود 0.88 میلیمتر عنوان شده و به دلیل لغزنده و سرسری نبودن سطح آن، خللی در حین اجرای بازی به وجود نمی‌آورد.

از آنجایی که در ساخت این محصول از مواد نایلونی و پارچه مصنوعی اسپندکس با قابلیت ارتجاعی بالا استفاده شده، به راحتی در هر انگشتی با اندازه‌های مختلف فیت ‌می‌شود. همچنین به گفته ریزر، از الیاف نقره‌ای با قابلیت رسانایی بالا در تولید این دستکش بهره گرفته شده که ‌می‌تواند حساسیت تاچ را ارتقا دهد.

این دستکش از قابلیت شست‌وشو با دست و سازگاری با انواع دستگاه‌ها برای اجرای بازی برخوردار است. قیمت هر جفت از این دستکش برابر با 9.99 دلار تعیین شده است.

با دستکش انگشتی ریزر برای گیمرهای موبایلی آشنا شوید

منبع
Businessinsider

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا