اپلساعت هوشمند

تاخیر در عرضه اپل واچ سری ۷ به دلیل مشکلات تولید

به نظر می‌رسد که مشکلات تولید گریبانگیر نسل جدید اپل واچ شده و این مسئله می‌تواند عرضه این ساعت هوشمند جدید را به تاخیر بیندازد.

بلومبرگ و وب‌سایت ژاپنی Nikkei ضمن اشاره به این موضوع، اعلام کردند که این مشکل به دلیل پیچیدگی‌ها در طراحی جدید اپل واچ که گفته می‌شود از لبه‌های کناری صاف و نمایشگر بزرگ بهره خواهد برد، به وجود آمده است.

منابع نزدیک به اپل در گفت‌وگو با Nikkei عنوان کردند که اخیرا تولید تعداد کمی‌از اپل واچ، شروع شده اما با «چالش‌های حساسی در دستیابی به عملکرد تولیدی رضایت‌بخش» مواجه شده است. بلومبرگ نیز در گزارش خود به این موارد اشاره کرد و نوشت که تولید این ساعت هوشمند «به طور موقت، متوقف شده» و اپل و شرکایش در حال کار برای رفع این معضل هستند تا بتواند مقدمات تولید انبوه این ساعت را فراهم کنند. طبق آخرین گزارش‌ها، اپل واچ سری ۷ به نمایشگر بزرگ‌تر مجهز خواهد بود و اندازه نمایشگر آن به ۴۱ و ۴۵ میلیمتر خواهد رسید. همچنین برای نمایشگر این ساعت، لبه‌های کناری صاف نیز پیش‌بینی شده است.

از دیگر ویژگی‌های مورد انتظار که مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ به آن پرداخته، می‌توان به استفاده از نسل جدید پردازنده با سرعت و عملکرد بهتر در این محصول اشاره کرد. با این حال، این کارشناس آی‌تی ادعا کرد که امسال خبری از ویژگی‌های سلامتی قابل توجه در اپل واچ سری ۷ نخواهد بود و احتمالا در ساعت سال ۲۰۲۲، شاهد این قابلیت‌ها خواهیم بود.

وب‌سایت Nikkei اما مدعی شد که در اپل واچ سری ۷، از قابلیت‌هایی همچون سنسور فشار خون استفاده خواهد شد. به هر روی، هنوز هیچ یک از این ادعاها با واکنشی از سوی اپل همراه نبوده است. همانطور که می‌دانید اپل در سپتامبر سال گذشته، از اپل واچ سری ۶ پرده برداشت و امسال نیز به احتمال زیاد، نسل جدید این ساعت در کنار آیفون‌های ۲۰۲۱ معرفی خواهند شد.

منبع
Theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا