استارتاپایرانکتاب

انتشار تمام کتاب های الکترونیک و صوتی آقای نویسنده در فیدیبو

مدیر عامل فیدیبو در جشن زادروز استاد محمود دولت آبادی خبر داد

ندا برادران، مدیرعامل فیدیبو در مراسم مختصر و کوتاهی که به مناسبت زادروز تولد محمود دولت آبادی به شکل خصوصی و در فضای باز باغ موزه هنر ایرانی، برگزار شد از آثار این نویسنده بزرگ ایرانی در این پلتفرم کتاب های الکترونیک و صوتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فیدیبو، در این مراسم که با حضور خانواده دولت آبادی و چند تن از دوستانش از جمله رضا کیانیان، منیژه حکمت، فریدون مجلسی ثریا، احمد موسایی، زهره حسین زادگان، داوود موسایی، کاوه کیاییان و محمد علی جعفریه و در فضای باز و رعایت دستورتالعمل های بهداشتی برگزار شد، پس از چند سخنرانی کوتاه درباره شان و جایگاه دولت آبادی در فرهنگ و ادبیات کشور، زادروز تولد ایشان گرامی داشته شد.
مدیرعامل فیدیبو نیز در این مراسم با بیان این مطلب که فیدیبو افتخار دارد تا از امروز میزبان علاقه مندان کتاب های استاد در این پتلفرم فرهنگی باشد، افزود: تمام آثار ایشان در قالب الکترونیک برای همه فارسی زبانان در همه جای دنیا قابلیت دسترسی دارد و آثار ایشان در قالب صوتی نیز به زودی به فیدیبو اضافه می شود.
این در حالی است که پیش از این تنها کتاب «کلیدر» از محمود دولت آبادی به صورت الکترونیک، قابلیت دسترسی داشت ولی در توافق تازه با فیدیبو امکان دسترسی به صورت کامل به آثار ایشان فراهم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا