بازیگوگل

رونمایی از بازی ورزشی جدید گوگل با تم المپیک + تریلر

گوگل به مناسبت آغاز بازی‌های المپیک در ژاپن، از یک بازی جدید به نام Doodle Champion Island رونمایی و آن را به صفحه اصلی خود اضافه کرد.

این بازی در زمره بازی‌های اسپرت جای می‌گیرد و یک مقدمه انیمیشنی بسیار جالب برای آن طراحی شده است. اگرچه گوگل پیشتر نیز بنا به مناسبت‌های مختلف، چند بازی را در صفحه اصلی خود در اختیار کاربران قرار داد اما هیچ یک از این بازی‌ها در این حد پیچیده و با جزییات بالا همراه نبودند.

طبق اطلاعات منتشرشده، کاربر می‌بایست ابتدا به یکی از چهار تیم موجود اضافه شود و با رقبای خود در هفت مسابقه که شامل تیراندازی با کمان، شنای موزون، تنیس روی میز، مارتن، راگبی، کوهنوردی و اسکیت بورد می‌شوند، رقابت کند.

هر کدام از این مسابقات در محیطی جالب اجرا خواهند شد و قبل از شروع نیز یک ویدیوی انیمیشنی کوتاه برای معرفی بازی، پخش خواهد شد. به گفته گوگل، این بازی، بزرگ‌ترین بازی تعاملی این شرکت که تاکنون در صفحه اصلی وب‌سایت خود ارائه کرده، محسوب می‌شود.

بعضی از این بازی‌ها همانند تنیس روی میز و اسکیت‌بورد، ساده و جذاب طراحی شده‌اند اما بازی‌هایی چون شنای موزون یا راگبی می‌توانند شما را به چالش بکشند. به هر حال، بازی‌های المپیک توکیو تا هشتم آگوست ادامه خواهد داشت و شما می‌توانید در این مدت، برای چند دقیقه هم که شده، با این بازی جدید گوگل با تم بازی‌های المپیک توکیو سرگرم شوید.

منبع
Mashable

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا