تکنولوژیشبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام در حال تست ارسال پست از طریق مرورگر دسکتاپ

اینستاگرام این روزها در حال تست قابلیت ارسال پست از طریق مرورگر وب در رایانه‌های دسکتاپ است. قابلیتی که اخیرا اطلاعات و تصاویر مربوط به آن در فضای وب رویت شده و فیسبوک، شرکت مادر اینستاگرام نیز این موضوع را تایید کرده است.

کریستین پای، سخنگوی فیسبوک در این رابطه عنوان کرد: ما می‌دانیم که برخی از افراد از طریق کامپیوتر خود به اینستاگرام دسترسی دارند. برای ارتقای این تجربه استفاده از اینستاگرام، ما اکنون در حال تست ارسال پست از طریق مروگر دسکتاپ هستیم.

بر اساس تصاویر منتشرشده از این قابلیت، کاربران می‌توانند قبل از ارسال پست با مرورگر، به گزینه‌هایی همچون تعیین نسبت ابعاد، اعمال فیلتر و دیگر پارامترهای ویرایشی اولیه را دسترسی داشته باشند.

فعلا این قابلیت در اختیار همه کاربران اینستاگرام قرار نگرفته و تنها به منظور تست، در اختیار تعداد کمی‌از کاربران قرار گرفته است. اما به نظر می‌رسد که تصمیم اینستاگرام برای عرضه چنین قابلیتی، جدی است و احتمالا در آینده نزدیک، کاربران بیشتری می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

با این حال، رویه فیسبوک در طی سال‌های اخیر نشان داده که این شرکت در اضافه کردن قابلیت‌های جدید به نسخه وب اپلیکیشن خود، بسیار کُِند عمل می‌کند. برای مثال، قابلیت ارسال پیام به دایرکت در سال گذشته برای کاربران وب اینستاگرام فراهم شد.

تاکنون کاربران نسخه وب اینستاگرام، از برخی اپلیکیشن‌های شخص ثالث برای ارسال پست از طریق رایانه خود اقدام می‌کردند. حال باید منتظر ماند و دید که این قابلیت جدید چه زمانی عرضه خواهد شد و کاربران را از نصب اپلیکیشن‌های جانبی بی‌نیاز خواهد کرد.

اینستاگرام در حال تست ارسال پست از طریق مرورگ ردسکتاپ اینستاگرام در حال تست ارسال پست از طریق مرورگ ردسکتاپ

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا