استارتاپرویدادهای ایرانی

پانزدهمین رویداد فیناپ به موضوع اینشورتک می‌پردازد

استیج پانزدهمین رویداد فیناپ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ میزبان صاحب‌نظران و متخصصان صنعت بیمه و فناوری‌های بیمه خواهد بود و شرکت‌کننده‌ها مانند رویدادهای گذشته فیناپ، این رویداد را نیز می‌تواننر از طریق بسترهای پخش زنده تماشا کنند.

چرا اینشورتک؟

اینشورتک که موضوع پانزدهمین رویداد فیناپ است به استفاده از فناوری‌های نوین برای کاهش ریسک و افزایش کارایی در صنعت بیمه اشاره دارد.

اینشورتک باعث ارتقای سهولت در صنعت بیمه شده و کمک می‌کند تا محصولات و خدمات بیمه در دسترس همگان قرار بگیرد و باعث صرفه‌جویی در فرآیندهای سنتی خرید بیمه می‌شود.

از این‌رو آشنایی بیشتر با مفهوم اینشورتک، بازیگران آن و چالش‌های این حوزه، موضوعی مهم برای علاقه‌مندان، مدیران و متخصصان صنعت بیمه است.

پانزدهمین رویداد فیناپ موضوع اینشورتک

سخنرانان و اعضای پنل رویداد

در پانزدهمین رویداد فیناپ که با حمایت و همکاری ازکی و بیمیتو برگزار خواهد شد، سخنرانانی از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط با بیمه و اینشورتک حضور خواهند داشت. ستار هاشمی «معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، غلامرضا تاج‌گردون «مديرعامل بیمه سرمد»، يونس مظلومی «مديرعامل بیمه تعاون»، تیم لطیف «رئیس هیئت‌مدیره ازکی و بیمیتو»، عليرضا ماهیار «مشاور حوزه فناوری و نوآوری»، حمیدرضا نورعلیزاده «جانشین مدیرعامل در تحول دیجیتال شرکت بیمه سامان»، حامد شیدائیان «بنیان‌گذار و رئیس هیئت‌مدیره ذهن چابک»، حسین حسینی «قائم‌ مقام مدیرعامل بیمه دانا»، مهدی صارمی «بنیان‌‌گذار استارتاپ لیتیوم»، حامد ولی‌پوری «مدیرعامل ازکی و بیمیتو»، محمود کریمی «مدیرعامل مرکز نوآفرینی پلنت»، حامد عابدینی «معاون نوآوری و برنامه‌ریزی بیمه البرز»، مهدی ایمانی مهر «قائم مقام مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات خبره» و رسول قربانی «سردبیر پایگاه خبری راه پرداخت» سخنران‌ها و اعضای پنل این رویداد هستند.

پانزدهمین رویداد فیناپ به موضوع اینشورتک

زمان برگزاری و ثبت‌نام

رویداد فیناپ پنج‌شنبه ۲۰ خرداد‌ماه ۱۴۰۰، در کارخانه نوآوری، سوله پلنت ضبط و مستقیم پخش خواهد شد. علاقه‌مندان به این رویداد و موضوع اینشورتک می‌توانند ثبت‌نام و از این رویداد حمایت کنند.

این رویداد به صورت هیبرید از ساعت ۱۳ تا ۱۸ به‌صورت زنده از کانال آپارات فیناپ پخش خواهد شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند سؤالات و نظراتشان را با هشتگ Finupevent در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

پانزدهمین رویداد فیناپ به موضوع اینشورتک

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا