ایرانبازی

دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا «ویگما ۲۰۲۱» برگزار می‌شود

جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی که به اختصار ویگما (VIGMA) نامیده می‌شود، در سال گذشته کار خود را آغاز کرد و حالا قرار است دومین دوره این جشنواره با همکاری و مشارکت منتقدان و فعالان رسانه‌ای حوزه بازی‌های ویدیویی برگزار شود.

براساس زمان‌بندی صورت گرفته ۱۵ اردیبهشت ماه، آغاز دریافت آثار از بازی‌سازان خواهد بود و زمان برگزاری رویداد ویگما ۲۰۲۱ نیز جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.

همزمان با آغاز دریافت آثار، فراخوان این دوره از جشنواره نیز منتشر خواهد شد که بازی‌سازان می‌توانند از طریق آن با قوانین و شرایط شرکت در جشنواره آشنا شوند و سپس در جشنواره شرکت نمایند.

همانطور که می‌دانید، ویگما رویدادی فراتر از جشنواره است و یکی از بخش‌های اصلی آن بخش کنفرانس جهت ارائه محتوای دست اول از سوی باتجربه‌ترین و موفق‌ترین افراد صنعت است تا انتقال تجربه به بهترین شکل صورت بگیرد.

در دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما ۲۰۲۱ نیز تغییراتی در این بخش داده خواهد شد تا محتوای غنی‌تر و متنوع‌تری را از سخنرانان تراز اول داشته باشیم.

همچنین علاقه‌مندانی که قصد دارند درباره ویگما ۲۰۲۰ بیشتر بدانند، تمام اطلاعات دوره نخست از جمله نامزدها و برنده‌ها، سخنرانان و… در آدرس https://2020.vigmawards.com آرشیو شده است.

طی روزهای آتی منتظر انتشار فراخوان ویگما ۲۰۲۱ و آغاز دریافت آثار از طریق سایت ویگما به نشانی https://vigmawards.com باشید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا