ایرانتکنولوژی

لیگ بازی‌های مایکت از ششم تا بیست‌و‌سوم اردیبهشت برگزار می‌شود

مایکت با هدف از حمایت از توسعه‌دهندگان بازی موبایلی، لیگ بازی‌های مایکت را با مشارکت ۴ بازی پرطرفدار ایرانی از ششم اردیبشهت آغاز کرده و قرار است تا بیست‌وچهارم اردیبهشت ادامه داشته باشد. کلابی، پسرخوانده، بزن بهادر و کات آف چهار بازی حاضر در این لیگ هستند. به گفته روابط عمومی مایکت این لیگ با دو هدف حمایت از توسعه دهندگان و خلق ارزش برای کاربران طراحی شده است.

حدیث خسروی در گفت‌وگو با آی‌تی ایران درباره علت برگزاری این لیگ گفت: «ما با لیگ بازی‌ها فرصتی فراهم کردیم که ۴ بازی پرطرفدار با جوایز جذاب، کاربر تازه و پیشین خود را به بازی کردن تشویق کنند. درواقع این نوعی حمایت دو جانبه است و برای رشد این صنعت ضروری است. با چنین برنامه‌هایی کاربران تجربه متفاوتی از بازی موبایلی خواهند داشت و در بلند مدت توسعه دهنده رشد کمی و کیفی کاربر را شاهد خواهد بود.»

خسروی با بیان اینکه هزینه‌های لیگ «نبرد قهرمانان مایکت» به عهده مایکت است، گفت: «این کار در راستای مسئولیت ما برای توسعه صنعت بازی موبایلی و حمایت از توسعه‌دهنده‌ها است. تجربه کاربر در این لیگ اهمیت ویژه‌ای دارد، انتخاب بازی‌ها، تعداد و نوع بازی به گونه‌ای طراحی شده است تا کاربر تنوع خوبی را تجربه کند؛ البته همه بازی‌های این لیگ در بحث رقابت یک به یک هستند. جوایز میانی و اصلی هم از سوی مایکت تامین شده است. فرض ما این است که باید این کار را برای توسعه دهنده و صنعت بازی موبایلی انجام دهیم.»

به گفته مدیر روابط عمومی مایکت تاکنون چنین لیگی بین گیمرهای موبایلی برگزار نشده و هدف آن‌ها از این کار علاوه بر حمایت از توسعه‌دهنده‌ها، حمایت از کاربران هم بوده است. او در این‌باره توضیح داد: «ما قبل از این هم چندین جشنواره گسترده در راستای آشنایی کاربران با بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها طراحی و اجرا  کرده‌ایم. اما این لیگ درواقع مجموع اقداماتی است که شامل حمایت از هر دو بخش می‌شود.»

نحوه شرکت در رقابت‌ها و جوایز

نحوه شرکت در لیگ «نبردقهرمانان مایکت» به این صورت است که از بنر صفحه اول مایکت وارد بخش مسابقه می‌شوند و با نصب نسخه مایکتی بازی می‌توانند وارد یک دور رقابت با حریف شوند. اگر در بازی برنده شود، امتیاز به دست آمده در پروفایل مسابقه در مایکت ثبت می‌شود. ضمنا محدودیتی در دفعات انتخاب بازی‌ها وجود ندارد.

جوایز این بازی برای نفر اول، ۵۰میلیون ریال، نفر دوم، ۳۰ میلیون ریال، نفر سوم، ۱۰ میلیون ریال، نفر چهارم تا ششم، ۲ میلیون ریال و نفر هفتم تا دهم، ۱میلیون ریال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا