تکنولوژی

اپلیکیشن My Huawei رسماً منتشر شد؛ راهکار جامع هواوی برای نیازهای شما

هواوی در حال گسترش اکوسیستم موبایل اختصاصی خود است و در تازه‌ترین اقدام‌های این کمپانی، شاهد انتشار اپلیکیشن My Huawei به عنوان یک راهکار جامع هستیم. اپلیکیشن My Huawei خدمات منحصربه‌فردی برای هر کاربر ارائه می‌کند که در این مطلب با برخی از آنها آشنا می‌شویم.

به گفته رئیس بخش موبایل هواوی، «کوین هو» (Kevin Ho)، اپلیکیشن My Huawei مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن‌های مجزا همچون Huawei Club، Huawei Mobile Services، Gamer Center و Member Center را ارائه می‌کند که حالا خدمات آن‌ها در یک اپلیکیشن جامع، یکپارچه شده‌اند.

اپلیکیشن My Huawei مدت طولانی در دست آزمایش بوده و حالا با اتمام مرحله آزمایشی بتا، به طور رسمی بر روی فروشگاه نرم‌افزاری اختصاصی هواوی، یعنی AppGallery منتشر شده است. بر اساس توضیحات درج شده در فروشگاه اپ‌گالری، برنامه My Huawei خدماتی نظیر Huawei Mall، Huawei Academy، تالارهای گفت‌وگو (Huawei Forums)، افزایش مهارت در گیمینگ، پیدا کردن نزدیک‌ترین فروشگاه‌های اطراف، خرید محصولات، یافتن مراکز خدمات پس از فروش و… را در خود جای داده است.

اپلیکیشن My Huawei

هوآوی اعلام کرده است نرم‌افزار My Huawei یک هدف ساده اما مهم را دنبال می‌کند و آن دسترسی آسان و سریع کاربر به خدمات باکیفیت است. با این اپلیکیشن دیگر نیاز نیست کاربر چندین اپلیکیشن مجزا را نصب و اجرا کند و بدین ترتیب با تنها یک اپلیکیشن جامع به خدمات مورد نظر خود دسترسی دارد؛ این امر موجب کاهش اشغال حافظه رم و حافظه ذخیره‌سازی دستگاه می‌شود.

همان‌طور که ذکر شد، اپلیکیشن «مای هواوی» (My Huawei) هم‌اکنون در فروشگاه اختصاصی AppGallery در دسترس کاربران قرار دارد. اپ‌گالری به عنوان بخش مهمی از اکوسیستم موبایلی هواوی  بیش از 500 میلیون کاربر فعال در ماه دارد و در سراسر دنیا مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا