تکنولوژیویدئو

هوش مصنوعی ادوبی ویدیوهای تار را واضح می‌کند

شرکت ادوبی به تازگی ابزار هوش مصنوعی جدیدی را اختراع کرده که این امکان را به کاربران می‌دهد ویدیوهایی را که به دلایل مختلف تار ثبت شده‌اند، شفاف و واضح کنند. این ابزار هوش مصنوعی علاوه بر واضح کردن ویدئوهای می‌تواند تصاویر تار را هم به همین شکل تغییر دهد.

این ابزار که شارپ شاتس (Sharp Shots) نام دارد، با استفاده از فناوری ابداع شده و با بررسی تک تک فریم های یک ویدئو می تواند آنها را تصحیح و واضح کند. البته با استفاده از این تکنیک هم به طور کامل و دقیق واضح نمی‌شوند، اما تا حد زیادی جزئیات به حالت طبیعی بازگردانده شده و کیفیت ارتقا پیدا می‌کند.

از این فناوری می توان برای تصحیح فیلم های گرفته شده در زمان حرکت سریع خودرو یا حرکت افقی و عمودی دوربین نیز استفاده کرد. معمولا در تصاویر گرفته شده از جاده در زمان حرکت خودرو حواشی و دورتا دور فریم ویدئو تار و ناواضح می شود. اما فناوری هوش مصنوعی ادوبی این مشکل را حل می کند. چرخاندن افقی و عمودی دوربین در محیط های مختلف نیز معمولا وضح تصویر را کم می کند که هوش مصنوعی مذکور این مشکل را هم برطرف می کند، انتظار می رود این فناوری در آینده به برخی نرم افزارهای ادوب اضافه شود.

نوشته های مشابه

‫206 دیدگاه ها

 1. 현재 프라그마틱 게임은 iGaming에서 선도적이며 독창적이고 표준화된 콘텐츠를 제공하는 주요 제공 업체 중 하나입니다.
  프라그마틱 슬롯

  프라그마틱 관련 글 읽는 것이 즐거웠어요! 또한, 제 사이트에서도 프라그마틱에 대한 정보를 공유하고 있어요. 함께 교류하며 더 많은 지식을 얻어봐요!

  https://www.12315sv.cn/
  https://pdlwqpd.weebly.com/
  https://www.b4closing.com

 2. 최근의 프라그마틱 게임은 iGaming 분야에서 독창적이고 표준화된 콘텐츠를 제공하는 주요 제공 업체로 주목받고 있습니다.
  http://www.pragmatic-game.net

  프라그마틱은 항상 최고의 게임을 제공하죠! 여기에서 더 많은 흥미진진한 정보를 얻을 수 있어 기뻐요.

  https://www.woomintech.com
  https://dtcfelt.com/hot/
  https://www.vamiveta.com/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا