مایکروسافت

بازی آفلاین Surf به مروگر مایکروسافت اج اضافه شد

مایکروسافت اخیرا بازی جدیدی را به مرورگر اج خود اضافه کرده که کاربر در زمان عدم دسترسی به اینترنت می‌تواند خود را سرگرم کند.

این بازی که تحت عنوان Surf یا همان موج سواری شناخته می‌شود، بعد از نصب بروزرسانی جدید اج، به این مرورگر اضافه خواهد شد و کاربران می‌توانند در حالت آفلاین بودن و یا حتی وارد کردن آدرس dge://surf به آن دسترسی داشته باشند.

محیط این بازی شبیه به بازی Skifree است که پیشتر برای کاربران ویندوز عرضه شده بود. اجرای این بازی قطعا می‌تواند تجربه لذت‌بخش‌تری را به نسبت اجرای بازی آفلاین کروم که همان پریدن دایناسور از روی کاکتوس‌هاست، برای کاربران به ارمغان آورد.

در این بازی، کاربر می‌بایست سوار بر تخته موج سواری، از میان موانعی که بر سر راهشان قرار می‌گیرند، عبور کنند و همواره یک قدم جلوتر از کران (موجود دریایی افسانه‌ای) قرار بگیرند. همچنین حالت‌های مختلفی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده که از جمله آن‌ها می‌توان به زیگ زاگ، زمان‌دار و کلاسیک اشاره کرد.

به گفته مایکروسافت، این بازی از ماوس، کیبورد، لمس و یا حتی دسته بازی پشتیبانی می‌کند و می‌توان با هر کدام از این موارد، بازی را اجرا کرد. از دیگر قابلیت‌های این بازی می‌توان به وجود آیکون‌هایی شبیه به قلب اشاره کرد که با دریافت آن، پشانس دوباره‌ای بعد از برخورد با موانع یا گیر افتادن در بازوهای کراکن به کاربر داده خواهد شد.

قطعا کاربران صرفا برای اجرای بازی Surf، مروگر اج را انتخاب نخواهند نکرد، اما تلاش‌های مایکروسافت در طی ماه‌های اخیر در اضافه کردن قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید، نشان از عزم جدی این شرکت برای تصاحب سهم بیشتری از بازار مرورگرها دارد.

منبع
Engadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا