گوگل

گوگل برای کاربری که تنها یک گوشی خریده بود، 10 گوشی ارسال کرد

هر کسی ممکن است اشتباه کند و کارمندان شرکت گوگل نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اخیرا این شرکت برای شخصی که تنها یک دستگاه گوشی پیکسل 4 سفارش داده بود، 10 گوشی ارسال کرد.

ارزش این گوشی‌ها بیش از 4500 دلار عنوان شده اما برای شرکتی چند تریلیون دلاری همانند گوگل، این عدد هرگز به چشم نمی‌آید. با این حال، شخص دریافت‌کننده، با انتشار تصویری از جعبه گوشی‌ها در فضای وب، اعلام کرد که آن‌ها را به گوگل پس خواهد داد.

جالب اینجاست که بعد از تماس این شخص با گوگل، از وی خواسته شد تا عکسی را از جعبه گوشی‌ها برای این شرکت ارسال کند. بعد از اطمینان گوگل از این اشتباه و گذشت چند روز، از وی خواسته شد تا 8 دستگاه گوشی پیکسل 4 را از طریق پست برای این شرکت ارسال کند در حالی که این فرد می‌بایست 9 گوشی را عودت می‌داد.

با این حال، بعد از چندین بار تماس و ارسال پیام، گوگل باری دیگر به اشتباه خود پی برد و در برگه درخواست گوشی‌ها، عدد 9 را قید کرد. ناگفته نماند که گوگل از این شخص درخواست کرد تا همه این 10 گوشی را برای خود نگه دارد اما وی نه تنها این خواسته گوگل را نپذیرفت، بلکه هیچ پاداش نقدی هم برای عودت دادن گوشی‌ها قبول نکرد.

منبع
Inputmag

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا