دیوار

در زمان شیوع کرونا چگونه ماشین معامله کنیم؟

این روزها که شیوع کرونا، همه را خانه‌نشین کرده، تقریبا همه برای انجام امورات جاری زندگی به فکر جایگزینی هستند تا بتوانند ضمن رعایت توصیه‌های بهداشتی، به زندگی عادی بازگردند.

بازار خودرو و فعالان این بازار نیز از این قاعده مستثنی نیستند. فروشندگان و خریداران که باید به هر دلیلی در این شرایط دست به معامله خودرو بزنند، به دنبال راه حلی برای کاهش بازدیدها و تماس با خریداران هستند. اما چگونه می‌توان در زمان شیوع کرونا خودرو معامله کرد؟ کارنامه با راه‌اندازی سرویسی جدید و همین‌طور تغییراتی در روند کارشناسی خودرو تلاش کرده است پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

بازدید غیابی به درخواست خریدار

اگر به دنبال خرید خودرو هستید، می‌توانید به جای اینکه با فروشندگان زیادی قرار بازدید از خودرو بگذارید و چندین بار از خانه خارج شوید، با یک تلفن این فرآیند را به کارشناسان کارنامه محول کنید. آنها حداکثر نیم‌ساعت پس از ثبت درخواست شما، بدون نیاز به حضورتان، از خودرویی که خواسته‌اید بازدید کرده و گزارشی کامل و همه جانبه از سلامت خودرو برای‌تان ارسال می‌کنند.

بعد از رویت این گزارش و پس از پسندیدن خودرو و توافق بر سر قیمت و نیز اتخاذ تصمیم قطعی برای خرید آن، حالا می‌توانید صرفا طی یک جلسه هم خودرو را بازدید حضوری کنید، هم با فروشنده نقل و انتقال سند را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که در زمان بازدید هم رعایت نکات بهداشتی را فراموش نکنید. این مقاله به شما شیوه بازدید از یک خودرو را در شرایط کرونا آموزش می‌دهد.

فروش سریع‌تر و تماس کمتر با «فروش سفارشی» کارنامه

اگر تصمیم به فروش ماشین‌تان دارید و نگران بازدید‌ خریداران احتمالی و انتقال ویروس، آلودگی و … هستید، بهتر است این کار را به کارشناسان کارنامه واگذار کنید. کافی است درخواست خود را روی سایت کارنامه و یا زمان درج آگهی، روی دیوار ثبت کنید تا کارشناسان کارنامه به محل‌ شما اعزام شده، کارشناسی فنی و عکاسی از خودروی‌تان را انجام دهند و برای پیدا کردن مشتری کار خود را آغاز کنند.

به یاد داشته باشید کارشناسی و فروش خودروی شما توسط کارنامه، کاملا رایگان و ظرف یک تا ۷ روز  صورت می‌گیرد.

از اینجا به بعد پاسخگویی به تمامی تماس‌های مربوط به آگهی فروش ماشین‌ و تا پیدا کردن یکی دو مشتری نهایی توسط کارشناسان کارنامه انجام می‌شود. بعد از یافتن خریداران واقعی نیز، تنها ۲ یا نهایت ۴ بازدید حضوری از ماشین شما صورت می‌گیرد. در نهایت نیز بعد از مذاکره بر سر قیمت مورد توافق شما و یافتن بهترین خریدار، خودروی‌تان به فروش می‌رسد.

به این ترتیب کافیست شما صرفا در زمان نقل‌ و انتقال سند حضور پیدا کنید و کار را تمام کنید.

 

رعایت کامل اصول بهداشتی

خیال‌تان از کارشناسان کارنامه راحت باشد، کارشناسان ما تمامی مراحل مربوط به کارشناسی و عکاسی از  خودرو را با استفاده از ماسک، دستکش و موادضدعفونی‌کننده مورد نیاز انجام می‌دهند، پس نیازی به نگرانی از این بابت نیست.

کارشناسان کارنامه پس از پایان مراحل کارشناسی، خودرو شما را نیز کاملا ضدعفونی‌ می‌کنند تا از هر جهت خیال شما راحت باشد.

با استفاده از کارنامه، حتی در این شرایط سخت هم می‌توانید معامله کنید و از شر کرونا در امان بمانید. پس همین حالا اقدام کنید و از خدمات سایت کارنامه استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا