اسنپویروس کرونا

اسنپ به 5 هزار راننده خود وام ۲ میلیون تومانی می‌دهد

مدیرعامل تاکسی اینترنتی اسنپ شب گذشته در توییت از پرداخت وام ۲ میلیون تومانی با بهره صفر درصد به ۵ هزار راننده این شرکت خبر داد.

«ژوبین علاقبند» درباره هدف از تخصیص این وام حمایتی گفت: «بدون شک پرهیز از رفت‌وآمدهای غیرضروری یکی از اصلی‌ترین راهکارهای مقابله با شیوع ویروس کروناست و به همین دلیل تصمیم گرفتیم از رانندگان فعال خود که این روزها معیشتشان به واسطه فعالیت کمتر آسیب دیده است حمایت کنیم.»

وام ۵ میلیون تومانی برای حمایت از رانندگان مبتلا به کرونا

مدیرعامل اسنپ، تخصیص وام قرض‌الحسنه را قدم اول این سامانه در حمایت از همراهان همیشگی‌اش می‌داند و عنوان می‌کند که به زودی جزئیات طرح حمایتی در قالب وام ۵ میلیون تومانی ویژه رانندگانی که در مسیر خدمت‌رسانی خود به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند نیز اعلام می‌شود.

این طرح به نحوی خواهد بود که افراد بتوانند بدون دغدغه مالی دوران نقاهت خود را سپری و هزینه‌های جاری‌شان را در دوران قرنطینه تامین کنند. رانندگان اسنپ می‌توانند از طریق باشگاه رانندگان اسنپ جزئیات این دو وام را پیگیری کنند.

جزئیات وام 2 میلیون تومانی اسنپ ویژه رانندگان فعال

طبق اعلام روابط عمومی اسنپ،  وام ۲ میلیون تومانی این سامانه برای حمایت از رانندگان فعالش با اقساط ۱۰ ماهه خواهد بود. برای تسهیل دریافت این وام شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته و متقاضیان بدون نیاز به ضامن می‌توانند وام خود را دریافت کنند.

ملاک انتخاب افراد برای دریافت این وام میزان فعالیت آنها در ۶ماه گذشته خواهد بود و ۵ هزار نفر واجدین شرایط از بین رانندگان فعال این ناوگان انتخاب می‌شوند. همچنین به منظور به حداقل‌ رساندن رفت‌وآمدها برای اخذ این وام سازوکار ویژه‌ای در نظر بگیرد که جزئیات آن از طریق باشگاه رانندگان اسنپ اطلاع‌رسانی می‌شود.

از زمان شیوع کرونا در ایران، ضررهای قابل توجهی به استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین ایرانی وارد شده و برخی از کسب‌و‌کارها به دلیل کاهش قابل توجه مشتریان و درآمد مجبور به تعدیل نیرو و حتی متوقف کردن فعالیت‌هایشان شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا