مایکروسافتویروس کرونا

بزرگ‌ترین رویداد سال مایکروسافت بدلیل شیوع کرونا، مجازی برگزار می‌شود

کنفرانس توسعه‌دهندگان بیلد (Build) شرکت مایکروسافت که قرار بود بین روزهای نوزدهم تا بیست‌ویکم ماه مه در سیاتل برگزار شود، بدلیل شیوع گرونا به صورت مجازی یا همان دیجیتالی برگزار خواهد شد.

سخنگوی مایکروسافت در این رابطه عنوان کرد: امنیت و سلامت افراد، اولویت اوصلی ماست. با توجه به توصیه‌های ایمنی و بهداشتی در ایالت واشنگتن، تصمیم گرفتیم تا کنفرانس سالانه بیلد خود را برای توسعه‌دهندگان به صورت دیجیتالی برگزار کنیم. ما مشتاقیم تا با گردهم آودن اکوسیستم توسعه‌دهندگان خود در فرمت جدید مجازی، با هم ارتباط داشته و از هم یاد بگیرم و در کنارهم کدگذاری کنیم.

کنفرانس بیلدف بزرگ‌ترین رویداد خبری مایکروسافت در سال است که تمرکز اصلی آن روی توسعه‌دهندگان معطوف شده است. این غول نرم‌افزاری دنیا در خلال رویداد بیلد، پیش‌نمایشی از آخرین تغییرات روی ویندوز، آفیس و دیگر نرم‌افزارها و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

این شرکت قصد دارد تا در این کنفرانس، جزییات بیشتری را در خصوص برنامه‌های خود در زمینه تولید دستگاه‌های مجهز به دو نمایشگر ارائه شد که شامل دستگاه‌های اندرویدی و ویندوز 10 ایکس می‌شود. لغو این رویداد در حالی اعلام شد که اخیرا شرکت گوگل کنفرانس توسعه‌دهندگان خود را به علت نگرانی‌ها از شیوع کرونا لغو کرد و چندین کنفرانس و گردهمایی دیگر در جهان نیز به همین خاطر برگزار نخواهد شد.

اگرچه اقداماتی از این دست می‌تواند تاثیر زیادی در جلوگیری از گسترش کرونا در میان مردم داشته باشد، اما هنوز مشخص نیست که مایکروسافت و یا دیگر شرکت‌هایی که به برگزاری دیجیتالی کنفرانس‌های خود روی آورده‌اند، چگونه می‌خواهند آن را مدیریت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا