تکنولوژی

نرم‌افزار ShAuto ERP، محصول جدید شرکت شماران سیستم رونمایی شد

آخرین محصول نرم افزاری شرکت شماران‌ سیستم با نام ShAuto ERP رونمایی و معرفی شد.
در مراسم رونمایی از آخرین محصول نرم افزاری شماران سیستم، فرهاد الیشایی مدیرعامل شرکت گفت: امروز پس از حدود شش سال با تهیه زیرساخت ها و راهکارهای برنامه نویسی و توسعه، و همچنین تبدیل تکنولوژی های مدرن در نرم افزار شاهد رونمایی از ShAuto ERP هستیم.
وی هزینه ساخت این نرم افزار را بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال تا امروز دانست که با توجه به ادامه گسترش آن، بیشتر هم خواهد شد.
مدیرعامل شماران سیستم اضافه کرد: نرم افزار راهکارهای ERP جدید یک محصول داخلی و بومی است که مناسب برای کسب و کارهای کشور تهیه و تولید شده است.
الیشایی، قیمت نرم‌افزار جدید را متغیر و وابسته به گزارش شناخت، بررسی‌ها و تغییرات استراتژیک و زیرساختهای مختلف و مورد نظر شرکتهای خریدار اعلام کرد.
به گفته فرحناز مرادی، رییس هیئت مدیره هلدینگ شماران سیستم، قیمت این نرم افزار ERP داخلی یک هشتم مشابه خارجی آن برای خریدار داخلی تمام می‌شود و ضمن کمک به اقتصاد داخلی از خروج بی رویه ارز جلوگیری می شود.
وی در خصوص امنیت این محصول گفت: نرم افزار ShAuto ERP در برابر هرگونه حملات ویروسی به پروتکل های امن تجهیز شده است و البته تیم پشتیبانی نیز همواره در کنار خریداران خواهد بود.
مدیرعامل شماران سیستم، در پایان سخنان خود خواستار حمایت دولت در دو بخش از تولیدکنندگان نرم افزار شد و متذکر شد: اولین خواسته ما حمایت بیشتر دولت از شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور صادرات نرم‌افزارهای ایرانی است و دومین موضوع، شرایطی فراهم شود تا از مهاجرت نیروهای متخصص شرکتهای داخلی کاسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا