آپاراتایران

“آپارات گیم” به روز شد!

آپارات گیم، در سه بخش زیر ساخت سخت افزاری، زیر ساخت نرم افزاری و تجربه کاربری تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، در بخش اول این تغییرات که مربوط به زیر ساخت نرم افزاری است، قابلیت‌هایی نظیر اضافه شدن امکان خرید اشتراک برای استریمرهای برگزیده، تغییر در نحوه شمارش بازدیدکنندگان، پیاده‌سازی سامانه ضدتقلب پیشرفته، پنل پیشرفته دسترسی به آمار پخش زنده، قابلیت‌هایی پیشرفته برای مدیریت بخش گفتگو، امکان Host کردن و اضافه شدن امکان بارگذاری اموجی و نشان اختصاصی حمایت توسط استریمرهای برگزیده ایجاد شده است.
در ادامه این تغییرات در قسمت زیر ساخت نرم افزاری، اپلیکیشن اندروید آپارات با تمرکز بر روی قابلیت پخش زنده به‌روزرسانی شد.

در قسمت تغییرات زیرساخت‌های سخت‌افزاری می‌توان به افزایش تعداد سرورهای پخش زنده اشاره کرد که به واسطه‌ی این تغییر، سایت آپارات قادر به پذیرش تعداد بیشتری پخش زنده همزمان بر روی بستر خود می‌باشد.

در تغییر سوم آپارات گیم، با محوریت تجربه کاربری، حذف تعداد بازدید لحظه‌ای از لیست‌های عمومی و تمرکز بر روی لیست بازی‌ها بوده است.

گفتنی است این تغییرات در راستای ارتقاء هر چه بیشتر تجربه کاربران آپارات از بخش گیم بوده است و در همین راستا کاربران از امروز، مورخ بیست و سوم آذرماه ۱۳۹۸ می توانند از استریم و تماشای آن در فصل دوم آپارات گیم، به نشانی Aparat.com/Game لذت ببرند. کاربران جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس aparat.com/season2 مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا