آمازون

سوم مهرماه، زمان رونمایی از محصولات جدید آمازون

فصل رونمایی از محصولات شرکت‌های مختلف از راه رسید و شرکت آمازون نیز برای جا نماندن از رقبای خود در این عرصه، از برگزاری مراسم اختصاصی خود در تاریخ 25 سپتامبر (3 مهر) خبر داد.

هنوز جزئیات مربوط به این مراسم فاش نشده و آمازون صرفا اعلام کرد که در این رویداد شاهد معرفی محصولاتی جدید از تیم «محصولات و خدمات» این شرکت خواهیم بود. اما اگر نگاهی به کنفرانس سال‌های قبل آمازون بیاندازیم، می‌توان انتظار داشت که جف بزوس و همکارانش در این رویداد از نسل جدید دستگاه‌های آمازون اکو یا دستگاه‌های مرتبط با آمازون فایر تی‌وی و همچنین یکی دو محصول برای غافلگیری حضار پرده بردارند.

اگر خاطرتان باشد این شرکت در خلال کنفرانس ایفا 2019 که چند روز قبل به اتمام رسید، از فایر تی‌وی کیوب و مدل‌های جدید فایر تی‌وی رونمایی کرد. اما در سبد محصولات این شرکت، گزینه‌های زیادی قرار دارند که نیازمند بروزرسانی و تغییری جدید هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به اسپیکرهای سری اکو و تبلت‌های ارزان‌قیمت فایر تی‌وی اشاره کرد.

آمازون در سال گذشته محصولات سخت‌افزاری متنوعی را در معرض دید علاقمندان برند خود قرار داد؛ مواردی همچون رونمایی از نسل جدید اسپیکرهای اکو، معرفی اکو آتو و آو اینپوت‌هاردویر، فایر تی‌وی ردکست و حتی مایکروویو و ساعت دیواری مجهز به دستیار دیجیتالی الکسا. با این حال، هنوز جند هفته‌ای به این مراسم باقی مانده و باید منتظر ماند و خبرهای بعدی در روزهای آتی را دنبال کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا