شبکه‌های اجتماعی

آیا میتوان فهمید شخصی چند بار استوری اینستاگرام ما را دیده؟

آیا میتوان فهمید شخصی چند بار استوری اینستاگرام ما را دیده؟

اگر شما هم یکی از طرفداران سرسخت و کاربر روزانه اینستاگرام هستید پس حتما می‌دانید که این شبکه اجتماعی یک سری اطلاعات آماری جزئی را در رابطه با پست‌ها و استوری‌هایتان به شما ارائه می‌دهد. برای مثال کاربر می‌تواند ببیند چی افرادی پست‌های او را لایک کرده یا استوری‌های اورا مشاهده کرده اند و اینکه هر استوری او توسط چند نفر مشاهده شده است. اما امکان اینکه بفهمیم یک شخص چند مرتبه استوری ما را مشاهده کرده وجود دارد؟ شاید این حقیقت بتواند به شما کمک کند که دنبال‌کنندگان خود را بهتر بشناسید و بفهمید کدام یک از آنها علاقه بیشتری به استوری‌های شما دارند.

در حال حاضر اینستاگرام چنین قابلیتی را در اختیار کاربرانش قرار نداده است. در حال حاضر کاربر تنها می‌تواند بفهمد چه کسانی استوری‌های او را مشاهده کرده‌اند و اینکه تعداد بازدید استوری شما برابر است با تعداد افرادی که از استوری بازدید کرده‌اند و اگر شخصی بیش از 1 مرتبه استوری شما را دیده باشد تاثیری در افزایش تعداد بازدید استوری شما نخواهد داشت.

برای مشاهده اینکه چه افرادی از استوری شما بازدید کرده‌اند نیز می‌توانید جدیدترین استوری خود را لمس کرده و صفحه را به سمت بالا بکشید و بازدیدکنندگان هر استوری را به صورت جداگانه ببینید. البته در این قسمت می‌توانید پاسخ افراد را به سوالاتی که در استوری مطرح کرده‌اید ببینید.

اشتراک گذاری استوری دیگر کاربران

قابلیت استوری اینستاگرام

دیگر سوالی که ممکن است برای برخی از شما به وجود بیاید اینکه در صورتی که استوری یک شخص را به اشتراک بگذارید، آیا او از این مسئله باخبر خواهد شد یا خیر؟ اگر از استوری شخص اسکرین شات بگیرید و آن را در استوری خودتان منتشر کنید در این صورت شخص مطلع نخواهد شد و بهتر است نام او را روی استوری خودتان تگ کنید تا از این طریق هم او را مطلع کنید هم اینکه قانون کپی رایت و حریم خصوصی او را رعایت کرده باشید. روش بعدی این است که با اجازه خود کاربر استوری او را منتشر کنید که این امکان باید در ابتدا توسط شخص صادر شده باشد. به این صورت که قبل از انتشار استوری گزینه «امکان اشتراک گذاری این استوری توسط دیگر بازدیدکنندگان» را فعال کرده باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا