تکنولوژی

نسل جدید تلفن سازمانی، یک ضرورت برای کسب‌و‌کارهای امروزی

راهکاری برای کاهش هزینه مکالمات و افزایش چابکی سازمان‌ها

پیشرفت سریع فناوری انقلابی در امکانات و ویژگی‌های سرویس‌های تلفن سازمانی پدید آورده ‌است. دستیابی به راه‌حلی ارزان و جامع برای تمام نیازهای ارتباطی، کاهش چشمگیر هزینه‌های ثابت و جاری، چابک‌تر شدن سازمان، مدیریت آسان و پایداری بالا برخی از مزایای این سرویس‌های تلفن سازمانی جدید است.

نسل جدید تلفن سازمانی، یک ضرورت برای کسب‌و‌کارهای امروزی

پیشرفت سریع فناوری و بهره‌گیری از آن در راستای تسهیل امور ارتباطی، انقلابی در امکانات و ویژگی‌های سرویس‌های تلفن سازمانی پدید آورده ‌است. دستیابی به راه‌حلی ارزان و جامع برای تمام نیازهای ارتباطی، کاهش چشمگیر هزینه‌های ثابت و جاری، چابک‌تر شدن سازمان، مدیریت آسان و پایداری بالا برخی از مزایای این سرویس‌های تلفن سازمانی جدید است.

با این‌ حال بسیاری از سازمان‌ها هنوز نتوانستند به این فضا و روش‌های جدید ارتباطی اعتماد کنند به این صورت که هنوز از روش‌های پرهزینه و ناکارآمد مانند شبکه‌های PSTN، سیم‌های مسی و کابل‌های درهم‌پیچیده استفاده می‌کنند، روش‌هایی که علا رغم هزینه بالا، نیاز به تجهیزات متعدد و گران‌قیمت و مدت‌زمان راه‌اندازی طولانی، بسیاری از امکانات نسل جدید تلفن سازمانی را نیز ندارند؛ اما روندها و پیشرفت‌های فناوری نشان می‌دهد که این سازمان‌ها در راستای مدیریت بهتر و منعطف‌تر ناگزیرند هرچه سریع‌تر سرویس تلفن سازمان خود را ارتقا بخشند.

نکسفون

در همین راستا و با مشاهده این نیاز شرکت داده‌پردازی رسپینا به‌عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات اینترنت سازمانی، سرویس تلفن سازمانی خود با نام تجاری «نکسفون» را معرفی و به بازار عرضه نموده است. نکسفون راهکاری نوین و یکپارچه مبتنی بر فضای ابری در جهت غنی‌سازی راه‌های ارتباطی است که از طریق یک پلتفرم امن و قابل‌اعتماد به تسهیل کار تیمی و ارتباط مؤثرتر کمک می‌کند.

نکسفون سرویس تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر آی‌پی است که با رویکرد ایجاد ارتباطات یکپارچه طراحی شده است. این سرویس برخلاف PBXهای سنتی که بر روی یک سیستم‌عامل اختصاصی و محدود عمل می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های نرم‌افزاری باقابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت و سخت‌افزارهای قدرتمند پایه‌گذاری شده است. این سرویس در کنار امکانات متعدد، هزینه‌های راه‌اندازی و مکالمه سازمان‌ها را تا 70% کاهش می‌دهد و از پشتیبانی 24 ساعته شرکت رسپینا برخوردار است. همچنین راه‌اندازی سرویس نکسفون برخلاف سرویس‌های سنتی در کمتر از یک روز انجام می‌پذیرد و جابجایی این سرویس نیز در صورت تغییر موقعیت مکانی سازمان، بدون هزینه بسیار سریع انجام خواهد گرفت.

امکانات و ویژگی‌های نکسفون

نکسفون پرو، به‌عنوان جذاب‌ترین راهکار سرویس تلفن نکسفون، امکانات متعددی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد که بسیار فراتر از یک سرویس تلفنی است. کاربران سرویس نکسفون پرو می‌توانند با استفاده از آی‌پی فون، پنل تحت وب و اپلیکیشن موبایل با داخل و خارج سازمان خود در ارتباط باشند و در کلیه تماس‌ها تنها شماره سازمانی آن‌ها نمایش داده می‌شود.

همچنین این سرویس امکان ارسال فکس اینترنتی و چت درون‌سازمانی را نیز فراهم می‌آورد که درنتیجه سازمان‌ها را از دستگاه‌های پرهزینه و جاگیر فکس بی‌نیاز می‌کند. از دیگر امکانات نکسفون پرو می‌توان به اشتراک گزاری فایل درون‌سازمانی به‌صورت نامحدود اشاره کرد که دغدغه بسیاری از سازمان‌های امروزی است. درنهایت امکان کنفرانس صوتی، دریافت تماس‌های هم‌زمان و امکان انتقال تماس از دیگر امکانات این سرویس است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ی 91070000 تماس حاصل فرمایید و یا به وب‌سایت نکسفون مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا