سامسونگنمایشگاه 2020 CES

زمان عرضه اولین گوشی تاشوی سامسونگ

بعد از ماه‌ها و حتی سالها شایعه درمورد گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ، حالا به نظر می‌آید که این محصول به واقعیت نزدیک‌تر شده است.

شرکت سامسونگ در ماه نوامبر گذشته، نسخه پروتوتایپ یا نمونه اولیه این محصول را رونمایی کرد و حالا در نمایشگاه CES امسال، از زمان دقیق عرضه این گوشی به بازار مطلع شدیم: نیمه اول سال جاری میلادی.

Digital Trends در نمایشگاه CES 2019، گزارشی با مدیر بخش محصولات سامسونگ- Suzanne de Silva-انجام داد و سخنگوی این شرکت از همین فرصت برای معرفی زمان عرضه گوشی تاشوی خود استفاده کرد.

تا پیش از این، اخبار دقیق از زمان عرضه این محصول منتشر نشده بود و تحلیل‌گران نسبت به عرضه آن در آینده نزدیک، چندان خوشبین نبودند. de Silva از فرصت به دست آمده استفاده کرد و کمی بیشتر درمورد محصول جنجالی جدید سامسونگ صحبت کرد.

وی گفت که مردم امروزه تقاضای صفحه نمایش‌های بزرگ‌تر را دارند و به همین دلیل است که حاشیه -BEZEL-  گوشی‌های امروزی تا به این حد باریک و یا حتی نا پدید شده‌اند:« ما دقیقا به همین دلیل گوشی Infinity Flex را تولید کرده‌ایم: تا بتوانیم برای مشتریانمان تجربه حداکثری از صفحه نمایش بزرگ را ارائه کنیم.»

در حال حاضر، اطلاعات زیادی درباره این گوشی تاشوی سامسونگ در دست نداریم، اطلاعاتی مانند قیمت، قابلیت‌ها و حتی طراحی نهایی. اما سامسونگ ظاهرا در مورد این محصول بسیار جدیست و برنامه‌های مهمی برای آن در سر دارد.

تازه‌ترین اخبار نمایشگاه CES 2019 را در آي تی ایران دنبال کنید.

نوشته های مشابه

‫17 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا