تکنولوژی

باگ جدید در پیکسل 3

بعضی از کاربران گوشی‌های پیکسل 3 در وبسایت ردیت، صفحه پشتیبانی گوگل و توییتر اعلام کرده‌اند که این گوشی گاهی اوقات تصاویری را که ثبت می‌کنند ذخیره نمی‌کند.

یکی از کاربران پیکسل 3 در وبسایت ردیت این مشکل را اینگونه توصیف کرده است: پس از عکس گرفتن، تصویر ثبت شده در سایز کوچک در کنار اپلیکیشن دوربین ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد شما یک عکس جدید گرفته‌اید. اما زمانی که اپلیکیشن «Photos» را باز می‌کنم، عکسی را که همین الان گرفتم در آنجا دیده ذخیره نشده است. ضمنا پس از اینکه دوباره وارد اپلیکیشن دوربین می‌شوم، تصویر کوچک عکس ثبت شده هم از آنجا ناپدید شده است.

یکی از کارشناسان معروف وبسایت معروف «Android Authority» هم اعلام کرده که با چنین وضعیتی هنگام کار با پیکسل 3 مواجه شده است. به نظر می‌رسد این مشکل حتی در نسخه‌های قبلی گوگل پیکسل هم وجود داشته است. برای مثال یکی از کاربران گوشی پیکسل 2 ایکس‌ال در انجمن گوگل اعلام کرده بود این مسئله ماهی دو یا سه بار برای او اتفاق می‌افتد. یکی دیگر از کاربران این گوشی هم گفته بود که پس از ثبت 20 عکس با این گوشی، این مشکل به‌وجود می‌آید.

هنوز دقیق مشخص نیست که این مشکل تنها به گوشی‌های شرکت گوگل محدود می‌شود یا اینکه ممکن است در گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید هم وجود داشته باشد. یکی از کاربران وبسایت «Android Authority» هم اخیرا ادعا کرده این مشکل در گوشی گلکسی اس8 او هم وجود داشته است. البته اپلیکیشن دوربین گوگل بر روی اس8 سامسونگ وجود ندارد بنابراین بعید به نظر می‌رسد این دو مسئله ارتباطی با یکدیگر داشته باشند.

گوگل هنوز پاسخی در رابطه با این مسئله منتشر نکرده است.

منبع: بیزنس اینسایدر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا