بازیتکنولوژی

پیشنهاد نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به بازی‌سازان ایرانی

مجموعه گیم کانکشن فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مجموعه گیم کانکشن اعلام کرد که برای شرکت‌های ایرانی که به حضور در این رویداد علاقه‌مند هستند 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است. قیمت غرفه 4 متری به همراه 2 بلیت تجاری این رویداد 3800 یورو اعلام شده که با اعمال این تخفیف شرکت‌های ایرانی تنها 990 پرداخت خواهند کرد. مجموعه گیم‌کانکشن اعلام کرد که قیمت هر بلیت تجاری برای استودیوهای بازی‌سازی ایرانی از 1800 یورو به 590 یورو کاهش پیدا کرده است. همچنین قیمت بلیت معمولی این رویداد هم برای شرکت‌های ایرانی از 490 یورو به 190 یورو کاهش می‌یابد.

مجموعه گیم کانکشن که در برگزاری نمایشگاه TGC 2018 در قالب همکار برگزاری ایفای نقش نمود، اعلام کرد که میزان تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای بازی‌هایی که برنده جایزه گیمیستان رویداد TGC شده بودند به 85 درصد افزایش پیدا می‌کند. بر همین اساس قیمت غرفه به همراه 2بلیت تجاری از 3800 یورو به 540 یورو و قیمت بلیت تجاری از 1800 یورو به 270 یورو رسیده است.

لازم به ذکر است بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به هر یک از برندگان گیمیستان 540 یورو بابت تامین هزینه غرفه کمک مالی می‌کند. شرکت‌هایی که تمایل دارند در رویداد گیم‌کانکشن شرکت کنند و از این تخفیف بهره‌مند شوند می‌توانند تا 27 مرداد ماه درخواست خود را به contact@ircg.ir ارسال کنند.

منبع : روابط عمومی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.