تکنولوژی

اپلیکیشن ساعت اندروید مجهز به اسپاتیفای

شرکت گوگل امروز در پست وبلاگی خود از اضافه شدن سرویس اسپاتیفای به اپلیکیشن ساعت اندروید خبر داد. از این به‌بعد علاقه‌مندان می‌توانند از موزیک‌های اسپاتیفای به عنوان آلارم استفاده کنند. البته اسپاتیفای هم یک سری پلی لیست مناسب بیدار کردن شما از خوا شیرین را هم آماده کرده است.

نکته جالب اینکه پس از قطع کردن آلارم، کاربر همچنان قادر خواهد بود به ادامه موزیک گوش دهد و با ریتم آن آماده شروع روز جدید شود. نکته عجیب هم اینکه گوگل در حالی اسپاتیفای را به اپلیکیشن ساعت اندروید اضافه کرده که هنوز سرویس گوگل موزیک و یوتیوب موزیک در این اپلیکیشن قابل استفاده نیستند. احتمالا گوگل می‌خواسته این ویژگی را با استفاده از سرویس اسپاتیفای تست کند و از سرویس‌های پخش موسیقی خود برای انجام این کار هزینه نکند.

گوگل گفته این ویژگی طی هفته آینده در سراسر دنیا قابل استفاده خواهد بود و البته کاربران باید آخرین نسخه اپلیکیشن ساعت اندروید و اپلیکیشن اسپاتیفای را دانلود کنند. پس از آپدیت به آخرین نسخه زمانی که می خواهید آلارم مورد نظرتان را انتخاب کنید، می‌توانید بر روی آیکون اسپاتیفای کلیک کرده و موسیقی مورد نظرتان را از طریق اسپاتیفای انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.